„Ripple“ paketas ir sukčiai, arba kaip veikia konkurencija

Nors praėjo jau dveji metai nuo mokymo paketų su kriptovaliuta įvedimo, šio tipo produktai vis dar kelia daug ginčų. Vis dėlto labai tikėtina, kad dėl neigiamų apžvalgų yra kalta nesąžininga konkurencija. Kuo pasižymi šis daugybę diskusijų sukeliantis produktas ir kokią reakciją jis sukėlė internete?

 Paketas su kriprovaliuta, kažkas pradedantiesiems?

Iš pradžių nustatykime, kas tiksliai yra mokymo paketai su kriptovaliuta. Tai yra mokymo paslaugų rūšis, skirta žmonėms, kurie norėtų pagilinti savo žinias apie kriptovaliutas, o būtent apie kriptovaliutas, naudojamas kaip investicinis turtas.

Pati mokymų forma ne taip skiriasi nuo to, kas jau prieš keletą metų tapo standartu online mokymų sektoriuje. Mokymo paketai suteikia prieigą prie platformos, kurioje vyksta ekspertų vedamos pamokos, informacinius biuletenius, kvietimus į vebinarus, el. knygas ir pagalbinę medžiagą. Kaip tikriausiai suprantate, mokymo paketus su kriptovaliuta išskiria tai, jog prie kiekvieno paketo pridedamas tam tikras coinų skaičius kaip nemokamas bonusas. Kiekvienas mokymo paketas su kriptovaliuta nusprendžia pasirinkti vieną iš šiuo metu perspektyvių el. monetų ir mokymų metu daugiau dėmesio skiria jos rinkos potencialo analizei.

„Ripple“ paketas ir jo idėja

Kalbant apie Mokymo rinkinį „Ripple“, verta pabrėžti, kad jame naudojamas „suskirstytas platinimas“, būdingas šio tipo gaminiams. Mokomoji medžiaga, apimanti mokymus, elektronines knygas ir vebinarus, pasiekia klientą el. paštu po užsakymo apmokėjimo.

Prie pakuotės nemokamai pridedamų „Ripple“ žetonų perdavimo procesas šiek tiek skiriasi. Siekiant užtikrinti valiutos saugumą, ji nėra pateikiama pašto raktuose, nes visi prieigos duomenys siunčiami siuntoje paštu. Šios procedūros tikslas yra sumažinti tikimybę, kad žetonai bus perimti trečiųjų šalių. Norint naudotis tiek kriptovaliuta, tiek medžiagomis, reikia atsiimti siuntą, kurioje yra tolimesnės instrukcijos.

Be instrukcijų, kaip atsisiųsti mokomąją medžiagą, išsiųstoje siuntoje yra taip pat „Ripple“ Prieigos kortelė. Tai yra specialus dokumentas, turintis atsitiktinai sugeneruotą kodą ir slaptažodį prie paskyros platformoje, kur saugomi prie pakuotės pridėti „Ripple“ žetonai.

Asmuo, turintis „Ripple“ Prieigos kortelę, turi prieigą prie šiuo metu sukauptų lėšų kriptovaliutos pavidalu, tačiau norint jas išmokėti, reikalingas papildomas patikrinimas el. paštu. Tik pateikus „Ripple“ kodą iš Prieigos kortelės tarpininkui ir patikrinus asmens tapatybę, žetonai gali būti išmokėti į pasirinktą el. piniginę. Platinimo įmonė saugumo sumetimais rekomenduoja išmokėti kriptovaliutą tik įsisavinus investavimo į kriptovaliutą teorinius pagrindus, naudojant pakete esančią medžiagą apie „Ripple“ kriptovaliutos investavimą ir valdymą.

Papildomą informaciją galima rasti pridedamame vaizdo įraše:

 „Ripple“ paketas yra produktas pradedantiesiems, todėl daroma prielaida, kad prieš išmokėdami nemokamus kriptovaliutos žetonus, mokymų dalyviai norėtų įgyti žinių pagrindus, reikalingus norint saugiai valdyti kriptovaliutą internete.

 

„Ripple“ paketas ir klientų nuomonės

Naršant interneto forumuose ir specializuotuose portaluose nesunku pastebėti, kad „Ripple“ paketas buvo priimtas pakankamai šiltai. Daugelis vartotojų įvertinimų kaupyklų turi daugiausia teigiamų atsiliepimų apie šį produktą.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau įvedė „Ripple“ paketą į mūsų šalį. Mane tai domino nuo pat pasirodymo rinkoje. Po kelių savaičių galiu pasakyti nuoširdžiai: esu sužavėtas. „Ripple“ paketas pasižymi aukštu lygiu, naudojimo instrukcijos yra suprantamos, o bendravimas su klientu ‒ efektyvus. Šis produktas mane įtikino investuoti, nors anksčiau neinvestavau. Dabar uždirbau jau du kartus daugiau nei įdėjau, daugiausia dėl gerų žinių pagrindų, įgytų kurso dėka.“

Slapyvardis: Mathew 

„Mano tėvas nusipirko „Ripple“ paketą, kai išėjo į pensiją. Investavimas tapo antruoju jo hobiu po žvejybos. Paklausiau savo tėvo apie „Ripple“ paketą ir jis mano, kad mokymai paaiškina problematiką labai lengvai prieinamu būdu. Žinau, kad mano tėvas jau panaudojo kriptovaliutą, pridedamą prie Paketo, ir tiek pačią investiciją, tiek „Ripple“ paketą jis apibūdina gražiausiais žodžiais.“

Slapyvardis: Nojus 

 „Geras bendravimas su klientu, skaidrios medžiagos. Daug ko išmokau, bet verčiau pradėčiau nuo kriptovaliutų biržos.“

Slapyvardis: Matas 

„tai jau nėra labai novatoriški sprendimai, nes jau mačiau panašių paketų, tačiau negalima paneigti jų veiksmingumo. Nusiperki el. knygas ir gauni kriptovaliutą ‒ kažkas duos ką nors daugiau?“

Slapyvardis: Ugnė

„kažkas sako, kad pradinis paketas yra apgaulė… Vienose šalyse tai yra voucheriai, kitose šalyse sertifikatai, mes turime prieigos korteles ir tai yra normalu, tereikia paskaityti! žmonės, kai šiek tiek paskaitysite apie kriptovaliutos pirkimo būdus, tokie dokumentai kaip ripple kortelės pasirodys normaliu dalyku.“

Slapyvardis: Emma 

Mus pasiekė taip pat el. laiškai apie „Ripple“ paketą ir atsiliepimus apie jį tarp naujų vartotojų. Klientai paprastai nepraneša apie rimtas problemas, susijusias su medžiagų kokybe ar pristatymo forma.

 

„Žinau, kad ne visiems gali patikti bėgioti į paštą, kad atsiimti siuntą ir gali atrodyti šiek tiek keista, kai už daugumą kursų tiesiog moki online. […] Tačiau aš neturėjau jokių problemų dėl pristatymo, medžiagų atsiėmimo ir „Ripple“ išmokėjimo.“

Vartotojas: Jurgis Karobis 

„Internete perskaičiau, kad šis paketas yra apgaulė ir neatsiėmiau siuntos, bet dabar šiek tiek gailiuosi, nes pažįstama jį užsisakė ir labai gyrė mokymus.“

Vartotojas: Emma Ulickas 

„Ripple“ paketas ir redaktorių nuomonė

Mes taip pat atlikome žvalgybą tarp specializuotų portalų, kurių atstovai savarankiškai susipažino su produkto pobūdžiu ir pasidalino savo nuomone apie „Ripple“ paketą. Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių:

„Ripple“ paketas yra įdomus ir gana novatoriškas pasiūlymas pradedantiesiems investuotojams. Be abejo, nemokami kriptovaliutos vienetai išskiria šį produktą iš kitų investavimo mokymų medžiagų.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą,

 

„Ripple“ paketas ‒ tai moderni paslauga, skirta pradedantiesiems investuotojams, nusprendusiems pradėti savo nuotykius investuojant į kriptovaliutą, o taip pat žmonėms, ieškantiems naujoviško ir saugaus investavimo būdo.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą

 

Tai, kai išskiria „Ripple“ paketą iš panašių produktų, yra nemokama kriptovaliuta, pridedama prie kiekvieno mokymo paketo.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą,

 

Daug informacijos apie paketą taip pat galima rasti tarptautiniuose portaluose, kurių specializacija yra investavimas į kriptovaliutas. Štai keletas pasisakymų pavyzdžių:

Prieš perkant kursą, rengiamos išsamios konsultacijos su brokeriu, kuris padės išsirinkti rinkinį, atitinkantį kliento poreikius. Pradedantieji investuotojai gali būti apdovanoti palyginti maža kaina, nes jie moka tik už mokymo medžiagą ir gauna elektronines monetas kaip bonusą. Papildoma nauda pradedantiesiems yra galimybė saugiai atgauti įgytą kriptovaliutą naudojantis „Ripple Code Card“.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą,

Elektroninės monetos daugeliui žmonių suteikia patrauklią galimybę investuoti ir padauginti pinigų, tačiau norint efektyviai investuoti, pirmiausia reikia įgyti pagrindinių žinių ir patirties. Internetiniai ir tradiciniai kursai padeda išmokti teoriją ir atitinkamai išbandyti šiuos naujus įgūdžius. Tai palaiko pirmuosius investuotojo žingsnius kriptovaliutų rinkoje ir padeda išvengti fondų klaidų, kurios kitu atveju galėtų sukelti rimtų padarinių. Įgytų žinių dėka galima ne tik išvengti nuostolių, bet ir įgyti potencialo.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą

Taigi, jei norite pradėti investuoti į savo ateitį, domitės kriptovaliutomis ir tikite „Ripple“ sėkme, „Ripple Educational Forafit“ yra Jums skirtas produktas, kurio dėka galite išmokti teorinių ir praktinių investavimo būdų, o nemokami „Ripple“ vienetai skatina išmokti pakete pateiktą medžiagą kaip bonusą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Ripple“ paketą

„Ripple“ paketas ir sukčiavimas?

Nepaisant visų šių palankių atsiliepimų, retkarčiais pasirodo ‒ daugiausia Čekijos ir Vengrijos tinklalapiuose ‒ informacija, kad „Ripple“ paketas gali būti apgaulė. Iš kur kyla tokia nuomonė apie produktą, sulaukiantį tiek daug pagyrų specializuotuose portaluose? Priežastis gali būti taip vadinamas galinis karas, t. y. bandymas diskredituoti konkurenciją.

Juodasis PR beveik nuo pat pradžių lydi „Ripple“ paketą, tačiau, kas įdomu, svetainės su neigiama nuomone pasirodo tik… dviem ar trimis kalbomis, o tai, tarptautinio produkto atveju, yra mažų mažiausiai keista. Didžiulė kampanija prieš „Ripple“ paketą prasidėjo svetainėse čekų kalba, apie ką jau rašė vienas iš portalų „Nepoctivá konkurence aneb jsou balíček ripple podvodníci?”. Straipsnyje, tarp kitko, nagrinėjama daugybė galinių puslapių, kuriuose buvo paskelbti beveik identiški, nepagrįsti konkrečiais argumentais įrašai su antraštėmis „Ripple paketas yra sukčiavimas“.

Svarbu suprasti, kad nepaisant internete pasirodančių neigiamų atsiliepimų, sunku padaryti išvadą, kuo būtent remiasi ši tariama apgaulė. Turinys dažnai prieštarauja pats sau, pateikdamas kaip „įrodymus“ stock’ines nuotraukas arba susiedamas „Ripple“ paketą su žinomais sukčiavimais, nepaisant jokių netiesioginių įrodymų, kad toks ryšys egzistuoja.

Kas apgaudinėja skaitytojus?

Gandai apie sukčiavimą gali būti tiesiog neigiamos konkurencijos kampanijos dalis. Ypač įtartinai atrodo platinamas turinys, nukopijuotas į kelis ar net keliolika galinių puslapių, reklamuojančių žinomus brokerius.

Nors teoriškai įmanoma atsekti, kam priklauso domenas, sukurti puslapį netikru vardu yra labai lengva, nes įmonės, parduodančios domenus ir užsiimančios hostingu, nereikalauja duomenų tikrinimo privačių klientų atveju. Rezultatas? Daugybė melagingos informacijos, užplūdusios Internetą, kurios didžioji dalis pašalinama ne pašalinant puslapį, o sumažėjus reitingui Google. Taigi populiariausia paieškos sistema yra veiksmingesnis turinio tikrinimo įrankis nei įstatymai, tačiau net ir ji turi savo trūkumų ‒ puslapiai, esantys aukštai reitinge, taigi „patikimi“ Google akyse (norint turėti aukštą reitingą, puslapis neturi būti tikrai patikimas, o tik praskiesti melagingą turinį neutraliu), gali sau leisti vykdyti net labai griežtas neigiamas kampanijas, netiesiogiai nukreiptas į konkurenciją.

 

„Ripple“ paketas ir apgauti klientai…

Nepaisant puslapių, informuojančių apie sukčiavimą, mums nepavyko pasiekti nė vieno kliento, kurį apgavo „Ripple“ paketas. Tarp realių gavėjų, klientų ir vartotojų „Ripple“ paketas turi teigiamą ar neutralią nuomonę.

Todėl ar galime teigti, kad neigiama kampanija buvo sėkminga? Sunku pasakyti. Visų pirma, kad konkurencija gautų naudą, potencialūs „Ripple“ paketo klientai turėtų ieškoti alternatyvų. Ir kadangi paketas yra produktas, skirtas pradedantiesiems, ne mažiau tikėtina, kad… tokie žmonės tiesiog bus atgrasyti nuo mokymosi. Nuo pat pradžių jausdamiesi nesaugūs nepažįstamoje teritorijoje, užuot perėję į konkurenciją, žmonės, norintys investuoti į kriptovaliutas, gali atsisakyti savo tikslo pasirinkdami kitus aktyvus.

Gal čia ir reikia ieškoti blogojo PR šaltinio? Ar neigiamas kampanijas gali vykdyti ne konkurencingos įmonės, investuojančios į kriptovaliutas ar vedančios mokymus, tačiau brokeriai ar makleriai, kuriems žmonės, laikantys savo kriptovaliutą už biržos ribų, yra nepageidaujamas reiškinys? Sunku pasakyti užtikrintai, nes atvejis atrodo nepaprastai sudėtingas ir neįmanoma apkaltinti vienos konkrečios įmonės nesąžiningų kampanijų vedimu.

Aišku viena ‒ kampanija, kuria siekiama priskirti konkurencijai „sukčiavimą“, niekada neturėtų vykti tarp rimtų verslininkų.