Novatoriškas būdas gauti „Ripple“ – susipažinkite su „Ripple“ mokymo paketu

„Ripple“ kripto valiuta yra viena iš nedaugelio elektroninių monetų, kuri sulaukė tokio plataus investuotojų susidomėjimo. Tarptautinės korporacijos, bankai, įmonės, investicinės bendrovės ir privatūs investuotojai siekia to. Ji tapo viena iš kripto valiutų lyderių, todėl į ją investuoti nori ne tik specialistai, bet ir mėgėjai. Pastariesiems buvo sukurtas specialus metodas, apjungiantis mokymą su nemokamais kripto valiutų vienetais, arba „Ripple” mokymo paketas.

Investuojate į ateitį – kaip gauti „Ripple“?

„Ripple“ kripto valiuta yra tarptautinio pobūdžio elektroninė moneta, kurią galima įsigyti kripto valiutų biržoje, internetinės valiutos ir stacionarių kripto valiutų mainų metu. Jį galite nusipirkti Internetu ir laikyti savo kripto valiutų sąskaitoje. Šis metodas yra efektyvus ir patikrintas, tačiau daugiausia skirtas specialistams. O kaip su mėgėjais?

Žmonės, neturintys daug patirties su kripto valiuta ir jos saugojimu, gali naudotis offline režimu, t.y., metodu, kuriam nereikia savo el. piniginės paskyros ar išsamių žinių apie kripto valiutą. Metodas, kuriuo brokeris atlieka daugiausiai užduočių. Vienas iš jų yra „Ripple” mokymo paketas.

Paprasta ir saugu – pažinkite „Ripple” mokymo paketą

„Ripple” paketas – tai paslauga, skirta pradedantiesiems investuotojams, norintiems pradėti investuoti. Žmonės, ieškantys paprasto ir saugaus investavimo būdo. Pasirodo, „Ripple” startinis paketas gali juos aprūpinti dviejų elementu pagalba.

Pirma, tai mokomoji medžiaga, tokia kaip elektroninės knygos, internetiniai seminarai ir mokymai, kurie paruoš naująjį investuotoją patekti į investicijų pasaulį. Jis galės išmokti pagrindines ir pažangiausias investavimo taisykles. Tai atvers duris į kripto valiutų pasaulį ir suteiks jam galimybę greitai ir efektyviai išanalizuoti situaciją elektroninių monetų rinkoje.

Antrasis yra tam tikras skaičius nemokamų „Ripple“ kripto valiutų vienetų, pridedamų priedo prie „Ripple” paketo. El. moneta bus saugoma privačioje virtualios piniginės sąskaitoje, kurią sukūrė, apsaugo ir tvarko tarpininkas. Tik klientas turės prieigą prie sąskaitos per „Ripple” prieigos kortelę.

Kripto valiuta offline režime – kas tai yra „Ripple“ prieigos kortelė

Svarbus „Ripple” startinio paketo elementas yra vadinama „Ripple” kortelė – tai fizinė dokumento, patvirtinančio e-monetų vienetų turėjimą ir valdymą, versija. „Ripple“ kodas yra privačios sąskaitos prisijungimo vardas ir slaptažodis virtualios piniginės platformoje, kurioje bus saugomi vienetai. Šie duomenys užrašomi tik „Ripple“ kortelėje, prie kurios turi prieigą tik klientas.

„Ripple“ kortelė pristatoma kaip nemokama premija prie „Ripple” mokymo paketo ir pristatoma paštu. Tik gavėjas gali atsiimti siuntinį patvirtinęs savo tapatybę. Gavę „Ripple“ kortelę reikia apsaugoti ir laikyti sausoje vietoje, kol nenorėsite parduoti savo kripto valiutos vienetų.

Maža to – norėdami įsitikinti, kad klientas žino, kaip naudotis įsigytu paketu, įmonės atstovai elektroniniu paštu atsiųs tikslią „Ripple” paketo naudojimo instrukciją, „Ripple” kodo naudojimą ir galimybę patikrinti savo vienetų vertę.

Kodėl „Ripple“ švietimo paketas? Klientų ir specialistų nuomonės

„Ripple“ paketas yra gana novatoriškas būdas gauti mokomąją medžiagą, taip pat tam tikrą skaičių kripto valiutos vienetų. Čia susitinka įvairios tiek mėgėjų, tiek specialistų nuomonės. Kai kurie iš jų gali kilti iš šiek tiek pernelyg jautrių gavėjų, kurie tikriausiai nesuprato pasiūlymo idėjos. Kiti dalykai gali būti nepagrįsta konkurentų kenkianti veikla. Verta paminėti, kad dauguma paketo vartotojų teigiamai apie jį kalba, kaip rodo šie pavyzdžiai:

  • Gavau mokomosios medžiagos ir kripto valiutą… ar galima norėti daugiau?

Vardas: Ieva Marcinkevičienė, šaltinis: kryptowalutos.lt

  • Tarpininkas uždirba nemažą komisinį atlyginimą, bet man nereikia piniginės, taigi tai yra pliusas. Pats „Ripple“ gerai laikosi, todėl netrukus parduosiu su pelnu,

Vardas: Adomas S., šaltinis: bithub.lt

  • Aš taip pat gavau ripple už 1000 eurų ir gavau ripple baudą, vyras pasakė ir pasiūlė naują valiutą, bet aš laukiu, kas nutiks su tuo ripple

Vardas: Dariux, šaltinis ripple.com

  • kažkas sako, kad startinispaketas, tai apgaulė… bet žmonės, jei jūs šiek tiek paskaitote, kaip nusipirkti kripto valiutą, tokie dokumentai kaip ripple kortelė yra normalūs. Vienose šalyse yra kuponai, kitose – pažymėjimai, mes turime prieigos korteles ir tai yra normalu, tiesiog skaitykite!

Vardas: Žygimantas Podolskas, šaltinis: forum.bitcoin.lt

  • Tai nėra tokie novatoriški sprendimai, nes aš jau mačiau panašių paketų, tačiau negalima paneigti jų veiksmingumo. Ar nusipirksite elektroninių knygų ir gausite kriptografiją – kažkas duoda ką nors daugiau?

Marija Rock, šaltinis: https://crypto.info.com

Tai tik keli iš daugelio nuomonių apie „Ripple” paketą pavyzdžiai, kuriuos galima rasti Internete. Dar daugiau, apie patį produktą taip pat galime perskaityti daugelyje pramonės portalų.

Kodėl verta pasinaudoti „Ripple“ mokymo paketu?

Nėra sunku pastebėti, kad „Ripple” paketas  yra novatoriškas sprendimas, apjungiantis teoriją ir praktiką. Ši paslauga suteikia prieigą prie mokomosios medžiagos, taip pat suteikia galimybę nemokamai gauti kripto valiutos vienetus. Taip yra todėl, kad klientas mokės tik už mokomąją medžiagą ir kripto valiutą gaus nemokamai. Dėl to jis galės išplėsti savo žinias apie investavimą ir pasijusti tikru investuotoju.

„Ripple” paketo Įsigijimas yra labai paprastas – tereikia susisiekti su agentu, sužinoti bendradarbiavimo detales ir tada užsisakyti konkretų startinį paketą. Todėl klientas gaus dvi siuntas:

  • el. paštu instrukcijas, kaip naudoti įsigytą mokymo medžiagą, kaip laikyti gautą kripto valiutą ir kaip patikrinti jos vertę;
  • paštu – siuntą su „Ripple“ kortele, kurioje yra „Ripple“ kodas, leidžiantis prisijungti prie asmeninės sąskaitos virtualioje piniginėje, kurioje bus saugomos el. monetos.

Todėl galima drąsiai teigti, kad „Ripple” startinis paketas yra:

  • paprastas, nes klientui pakanka užsisakyti savo paketą ir saugoti „Ripple“ kortelę;
  • praktiškas, nes be elektroninės monetos klientas gaus ir mokymo medžiagą,
  • nukreiptas į ateitį, nes „Ripple“ nemokami vienetai gali būti pelninga investicija.

Taigi paaiškėja, kad Jūsų „Ripple” paketas yra novatoriškas ir efektyvus būdas įsigyti mokomosios medžiagos ir nemokamų kripto valiutų vienetų. Dėl savo pobūdžio šis metodas atitinka įvairias nuomones, tačiau manome, kad dauguma klientų yra patenkinti šiuo metodu.