Nenaudojant interneto arba kas tai yra „Ripple“ kortelė

„Ripple“ mokomasis paketas, tai paslauga, pagrinde skirta pradedantiesiems klientams, planuojantiems patekti į investicijų pasaulį. Viskas dėl produkto pobūdžio, kurį sudaro mokomoji medžiaga ir nemokami „Ripple“ kripto valiutos vienetai. Dėl šios priežasties klientas ne tik gaus mokymo rinkinį, bet ir nemokamai gaus el. monetą. Kaip tai įmanoma?

Saugus kripto valiutos saugojimas – kas tai yra „Ripple“ kortelė

Viskas dėka „Ripple“ kortelės, t. y. dokumento, patvirtinančio pirkinį ir galimybę naudotis gautais kripto valiutos vienetais. Kiekvienas klientas, įsigijęs „Ripple“ startinį paketą, pirmiausia gauna el. laišką su išsamiomis instrukcijomis, kaip naudoti paketą, o vėliau paštu „Ripple“ kortelę. Prieigos kortelė bus išsiųsta specialiai saugioje pakuotėje kliento nurodytu adresu. Ją galima atsiimti tik pateikę savo asmens dokumentą.

„Ripple“ kortelėje bus vadinamosios „Ripple“ KODAS, t. y. prisijungimo vardas ir slaptažodis asmeninei paskyrai virtualioje piniginėje, kurioje bus saugomi gauti elektroninių monetų vienetai. Paskyrą sukurs ir saugos tarpininkas, tačiau prisijungti prie jos galės tik klientas. Dėl to jam nereikės kurtis savo elektroninės piniginės ar įvesti specializuotų apsaugos priemonių nuo įsilaužėlių išpuolių ir vagių.

Esant tokiai situacijai, klientas turės tik vieną užduotį – saugiai laikyti savo „Ripple“ kortelę. Šis dokumentas turėtų būti laikomas sausoje ir slaptoje vietoje, kol nuspręsite išgryninti savo vienetus. Ši operacija yra tokia paprasta, kaip „Ripple“ startinio paketo įsigijimas. Pakanka, kad klientas susisiektų su pardavėju, informuotų apie savo pasirinkimą ir patvirtintų prieigą prie piniginės naudodamas „Ripple“ kodą. Vienetai bus išgryninti per kelias dienas.

„Ripple“ kortelė yra paprastas ir saugus būdas saugoti el. monetas, nes „Ripple“ kodas yra tik prieigos kortelėje, kuri neleidžia įsilaužėliams ir internetiniams vagims jos pavogti. Be to, tai taip pat yra pigus būdas įsigyti „Ripple“ kripto valiutą, kuri vis labiau populiarėja pasaulinėje kripto valiutų rinkoje.