Kaip įsigyti „Ripple“ ir patikrinti jo vertę?

„Ripple” kripto valiuta yra viena iš nedaugelio virtualių monetų, kuri visada išlaiko vieną aukščiausių pozicijų kripto biržoje. Tai reiškia, kad ja domisi nemažos tarptautinės korporacijos ir privatūs investuotojai. Ši situacija reiškia, kad galite tai gauti keliais būdais.

Profesionalūs pirkimo būdai – Internetu

„Ripple“ suteikia galimybę greitai ir globaliai pervesti lėšas bankams, finansinių paslaugų teikėjams, vertybinių popierių biržoms, makleriams, korporacijoms ir verslininkams, todėl daugiausia ja naudojasi finansinės institucijos ir pasaulinės organizacijos. Šie organai dažniausiai perka kripto valiutą per kripto biržas.

Šis metodas turi online pobūdį ir reikalauja, kad investuotojas žinotų kripto valiutą ir turėtų savo virtualią piniginę. Tai būtina, nes paruošimas leidžia efektyviai veikti kripto biržoje, o privačios el. piniginės paskyroje nusipirkti ir saugiai laikyti elektronines monetas.

Šis metodas yra veiksmingas, tačiau daugiausia skirtas specialistams ir profesionaliems investuotojams. Tačiau tai nereiškia, kad tik jie gali investuoti į „Ripple“. Pradedantiesiems gali būti taikomi tokie nesudėtingi metodai, kaip „Ripple” startinis paketas.

Metodas visiems – režimas offline ir „Ripple” mokymo paketas

Režimas offline, tai metodas, kuriam nereikia interneto prieigos, išsamių žinių apie kripto biržą ir privačią sąskaitą virtualioje piniginėje, nes jis grindžiamas plačia tarpininko pagalba. Vienas iš populiariausių būdų yra „Ripple” kortelė, kuri yra „Ripple” mokymo paketo dalimi.

„Ripple“ prieigos kortelė, tai dokumentas, patvirtinantis konkrečių e-monetų vienetų pirkimą ir turėjimą. Kortelėje yra privačios virtualios piniginės profilio, kuriame saugoma kripto valiuta, prisijungimo duomenys. Šis sprendimas reiškia, kad investuotojas neprivalo savarankiškai pasirinkti elektroninės piniginės, susikurti sąskaitos, taip pat užtikrinti jos tinkamą saugumą. Visa ši veikla pereina ant tarpininko pečių, kuris įsipareigoja saugoti el. monetą saugioje vietoje. Tačiau visus prisijungimus prie šios sąskaitos turi tik kripto valiutos savininkas. Šie duomenys yra tik sistemos sukurtoje prieigos kortelėje, tada siunčiami jos savininkui. Jie neturi jokio ryšio su virtualiuoju pasauliu, todėl saugoma kripto valiuta yra apsaugota nuo įsilaužėlių ir interneto vagių veiklos.

„Ripple“ prieigos kortelę galima įsigyti perkant vadinamąją „Ripple” paketą, kitaip tariant pasiūlymą, kuriame yra mokomoji medžiaga ir nemokami kripto valiutos vienetai. Tai gana novatoriškas metodas, kuris ne visada yra visiškai suprantamas, nors sulaukia vis daugiau ir daugiau gavėjų.