Inovatīvs veids, kā iegūt Ripple – iepazīsties ar “Ripple Izglītības Paketi”

Ripple kriptovalūta ir viena no nedaudzajām e-monētām, kas investoriem ir radījusi tik plašu interesi. To izvēlas starptautiskās korporācijas, bankas, uzņēmumi, investīciju kompānijas un privātie investori. Tā ir kļuvusi par vienu no kriptovalūtas biržas līderiem, pateicoties kam ne tikai speciālisti, bet arī amatieri vēlas tajā ieguldīt. Tiem otrajiem tika izveidota īpaša metode, apvienojot izglītību ar bezmaksas kriptovalūtas vienībām jeb “Ripple Izglītības Pakete”.

Ieguldījums nākotnē vai kā iegūt savu Ripple?

Ripple kriptovalūta ir e-monēta ar starptautisku raksturu, kas pieejama kriptovalūtā, tiešsaistes valūtas maiņā un stacionārā kriptovalūtas maiņā. To var iegādāties internetā un uzglabāt savā kripto maka kontā. Šī metode ir efektīva un pārbaudīta, bet galvenokārt paredzēta profesionāļiem. Un kā ir ar amatieriem?

Cilvēki, kuriem nav lielas pieredzes kriptovalūtu iegūšanā un glabāšanā, var izmantot bezsaistes režīmu, t.i., metodi, kurai nav nepieciešams savs e-maka konts vai plašas zināšanas par kriptovalūtu. Metode, kurā lielāko daļu uzdevumu veic starpnieks.  Viena no   tām ir “Ripple Pakete”. 

Vienkārši un droši, jeb iepazīsties ar “Ripple Izglītības Paketi

“Ripple Pakete” ir pakalpojums, kas paredzēts investoriem iesācējiem, kuri vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem. Cilvēki, kas meklē vienkāršu un drošu veidu  ieguldījumiem. Izrādās, ka “Ripple Starta Pakete” var to nodrošināt ar diviem elementiem.

Pirmais ir izglītojošie materiāli, piemēram, e-grāmatas, tīmekļa semināri un apmācības, kas sagatavo iesācēju investoru ienākšanai investīciju pasaulē. Pateicoties tam, viņš varēs apgūt pamatnoteikumus un padziļinātos ieguldījumu principus. Tas pavērs durvis kriptovalūtas pasaulē un dos viņam iespēju ātri un efektīvi analizēt situāciju e-monētu tirgū.  

Otrais elements ir noteikts bezmaksas Ripple kriptovalūtas vienību skaits, kas ir pievienots kā bonuss “Ripple Paketei”. E-monēta tiks glabāta privātā virtuālā maka kontā, kuru izveidojis, nodrošinājis un pārvaldījis starpnieks. Tikai klientam būs pieeja kontam, izmantojot “Ripple piekļuves karti”.  

Kriptovalūta bezsaistes režīmā, jeb kas ir Ripple piekļuves karte

Svarīgs “Ripple Starta Paketes” elements ir tā sauktā Ripple karte, kas ir fiziska dokumenta versija, kas apliecina e-monētu glabāšanu un pārvaldīšanu. Ripple kods satur lietotājvārdu un paroli privātam kontam virtuālā konta platformā, kurā vienības tiks glabātas. Šie dati ir pieejami tikai uz Ripple kartes, kurai piekļūst tikai klients.

Ripple karte tiek piešķirta kā bezmaksas bonuss “Ripple Izglītības Paketei” un tiek piegādāta pa pastu. Pēc savas identitātes apstiprināšanas pasūtījumu var saņemt tikai sūtītājs. Saņemot Ripple karti, tā jānovieto un jāuzglabā sausā vietā, līdz vēlaties pārdot savas kriptovalūtas vienības.

Turklāt – lai pārliecinātos, ka klients zina, kā lietot iegādāto paketi, uzņēmuma pārstāvji pa e-pastu nosūtīs precīzu “Ripple Paketes” lietošanas instrukciju, “Ripple Koda” izmantošanu pamācību un iespēju pārbaudīt savu vienību vērtību. 

Kāpēc “Ripple Izglītības Pakete”? Klientu un speciālistu viedokļi

Ripple Pakete” ir diezgan inovatīva mācību materiālu, kā arī noteikta skaita kriptovalūtas vienību iegūšanas metode. Tā satiekas ar dažādiem viedokļiem gan amatieru, gan speciālistu starpā. Daži no viņiem var nākt no nedaudz pārlieku jutīgiem saņēmējiem, kuri, iespējams, nesaprata piedāvājuma ideju. Citus var ietekmēt nepamatots naids, ko rada konkurenti. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa paketes lietotāju par to runā pozitīvi, kā liecina šādi piemēri:

  • Es saņēmu izglītojošus materiālus un kriptovalūtu … ko vēl var gribēt vairāk?

Pseidonims: Dina Martinsone, avots: kriptovalutas.expert

  • Brokeris sev ņem diezgan lielu komisiju, bet man nav jāiestata maks, tāpēc tas ir pluss. Pati Ripple valūta turas labi, tāpēc drīz pārdošu peļņas nolūkos,

Pseidonims: Adams S., avots: bithub.lv

  • es arī saņēmu ripple valūtu par 250 eur un saņēmu ripple karti, kāds vīrietis piezvanīja un piedāvāja jaunu valūtu, bet es gaidu, kas notiks ar šo ripplu

Pseidonims: Arnis, avots: www.bankieris.lv

  • kāds saka, ka starta pakete ir krāpniecība … bet cilvēki, kad jūs mazliet palasīsiet par to, kā iegādāties kriptovalūtu, tādi dokumenti kā ripple karte liksies normāli. Dažās valstīs ir vaučeri, citās – sertifikāti, mums ir piekļuves kartes, un tas ir normāli, vienkārši palasiet!

Pseidonims: Pēteris Bauska, avots: https://forum.bitcoin.lv

  • tie nav tik ļoti inovatīvi risinājumi, jo līdzīgas paketes jau ir redzētas, taču jūs nevarat noliegt to efektivitāti. Nopirksi e-grāmatas un saņemsi kriptonaudu – kāds dod kaut ko vairāk?

Mārīte Dolče, avots: https://kriptovalutas.info.lv

Šie ir tikai daži no daudzajiem atzinumu piemēriem par “Ripple Starta Paketi”, kas pieejami tīmeklī. Vēl vairāk – par pašu produktu mēs varam izlasīt arī daudzos nozares portālos.

Kāpēc ir vērts izmantot “Ripple Izglītības Paketi”?

Nav grūti pamanīt, ka “Ripple pakete” ir novatorisks risinājums, kas apvieno teoriju un praksi. Pakalpojums nodrošina piekļuvi mācību materiāliem, kā arī ļauj jums saņemt bezmaksas kriptovalūtas vienības. Tas ir tāpēc, ka klients maksās tikai par mācību materiāliem un kriptovalūtu saņems bez maksas. Tā rezultātā viņš varēs paplašināt zināšanas par ieguldījumiem un justies kā īsts investors.

Ripple Paketes” iegāde ir ļoti vienkārša – vienkārši sazinieties ar aģentu, uzziniet sīkāku informāciju par sadarbību un pēc tam pasūtiet noteiktu starta paketi. Rezultātā klients saņems divus sūtījumus:

  • pa e-pastu saņems norādījumus, kā izmantot iegādātos mācību materiālus, kā uzglabāt saņemto kriptovalūtu un kā pārbaudīt tās vērtību,
  • pa pastu saņems sūtījumu ar “Ripple Karti” ar “Ripple Kodu”, kas ļauj piekļūt privātam kontam virtuālajā makā, kurā tiks glabātas e-monētu vienības.

Tāpēc var droši apgalvot, ka “Ripple Starta Pakete” ir:

  • vienkārša, jo pietiek ar to, ka klients pasūta savu paketi un uzglabā Ripple karti,
  • praktiska, jo klients papildus e-monētai saņems arī mācību materiālus,
  • tālredzīga, jo bonusa Ripple vienības var būt ienesīgs ieguldījums.

Tātad izrādās, ka “Tava Ripple Pakete” ir inovatīva un efektīva metode mācību materiālu un bezmaksas kriptovalūtas vienību iegūšanai. Sava rakstura dēļ šī metode sastopas ar dažādām atsauksmēm, taču mēs uzskatām, ka lielais vairums klientu ir apmierināti ar šo metodi.