Toote analüüs, ehk Pakett Ripple ja meie kommentaarid

Seoses sporaadiliselt ilmuvate Pakett Ripple olemust puudutavate küsimustega otsustasime analüüsida ülaltoodud toote kvaliteeti ja heita pilk Pakett Ripple kohta veebis kogunenud kommentaaridele. Toote võimalikult täpselt käsitlemiseks analüüsisime seda, tõime välja vead ja eelised ning määratlesime sihtgrupiks olevate klientide olemuse.

Veebipõhised õppepaketid, statsionaarsed õppepaketid – kumma kasuks otsustada?

Viimasel ajal on tekkinud aina rohkem erinevaid krüptovaluutasse investeerimist hõlmavaid kursuseid, mis on tingitud esimesest turutõusust peale 2017. aastat. Üks sellistest koolitustest on krüptovaluutasse investeerimisega algust teha soovijatele mõeldud krüptovaluuta Pakett Ripple.

Fakt, et aina enam ettevõtteid eraldab koolitusi krüptovaluuta turu teadmiste valdkonnas, on vastuseks kasvavale nõudlusele investeerimist puudutavate teadmiste alustele juurdepääsu andvate õppematerjalide järele. Enamgi veel, sel aastal investeerida otsustanud inimesed märgivad suurema teadlikkusega, et võrreldes möödunud aastate algajate investeerijatega, ilma tugeva teoreetilise aluspõhjata, ei tohiks enam investeerimisega alustada. See võib olla põhjustatud 2017. aasta detsembri Bitcoini spekulatsioonibuumi lõhkemisega kaasnenud suhteliselt suurtest kadudest, kui kõige rohkem kaotasid kapitali selliseks võimaluseks mitte valmis olevad inimesed. Antud hetkel on investeeringutega seotud riskide osas teadlikkus suurem, mistõttu oma kapitali mitmekordistada soovivad isikud pöörduvad aina sagedamini igat liiki esimeseks investeeringuks ettevalmistavate kursuste poole.

Turu-uudis? Mis on krüptovaluutaga õppepaketid.

Krüptovaluutaga õppepakett, see on Eesti turul paljudele klientidele ja toimetajatele uudiseks. Pakett Ripple koosneb õppematerjalidest ja boonustest, krüptovaluuta Ripple tasuta ühikute kujul. See tähendab, et krüptovaluutaga õppepaketis saab klient, lisaks juurdepääsule tüüpilisi kursuseid, artikleid, veebiseminare ja analüüse sisaldavale õppeplatvormile, oma käsutusse määratletud väärtuses krüptovaluuta kasutusload. Tänu tasuta krüptovaluutale võivad nad kursuste raames investeerimise kohta saadud teadmisi praktikas ellu rakendada ja hetkel, mil nad seda heaks investeerimisotsuseks peavad, kasutusload rahaks teha.

Enamus krüptovaluutaga investeeringupakette on suunatud algajatele investoritele, kõige sagedamini neile, kellele see oleks esimeseks krüptovaluutasse investeeringuks. Õppekoolituste ülesandeks on investeerimise protsessi ja krüptosse investeerimise spetsiifika selgitamine ning erinevate krüptovaluutade põhialuste tasandilt alates analüüsimine. Põhialustele keskendumine on enamusi krüptovaluutaga õppepakette eristavaks omaduseks.

 

Pakett Ripple, uus lahendus algajatele

Pakett Ripple tarnitakse kliendini elektroonilisel teel ja postiga. Kõik õppeplatvormile sisselogimist, õppematerjalide kasutamist ja investeerimise õppe alustamist puudutavad andmed edastatakse elektroonilise postiga tellimuse esitamisel antud e-posti aadressile. Seega võib klient pärast teavituse kättesaamist koheselt, vabalt ja piiranguteta, vastaval platvormil pakutavaid kursuseid kasutada.

Juurdepääsu krüptovaluuta Ripple tasuta kasutuslubadele võib omandada pärast traditsioonilise postiga saadetud paki kättesaamist. Pakk sisaldab Ripple Kaarti, mis sisaldab kogutud krüptovaluuta väärtuse ülevaatamist võimaldavad andmeid ja selle väljamaksmise juhendit. Ripple kasutusload säilitatakse vahendaja kontol, mille eesmärgiks on nende kaitse kursuses osaleja investeerimise aluste õpingute ajaks. Krüptovaluuta rahaks tegemiseks tuleb telefonitsi ühendust võtta – edasijõudnud investorid võivad seda veaks pidada, aga algajatele on see selline krüpto hoiustamise vorm kindlasti soovitatav. Sel viisil hallatud krüptovaluuta on turvatud, aga samal ajal võib selle, ilma häkkeri rünnakus vahendite kaotuse hirmuta, vabaltvalitud hetkel välja maksta.

Pakett Ripple kommentaarid

Paketi Ripple usaldusväärse analüüsi teostamiseks viisime meie lugejate seas läbi selle toote ostnud isikutelt kommentaaride kogumise aktsiooni. Valdav enamus neist (239-st 230) olid positiivsed. Esitleme seega Paketti Ripple ja seda puudutavaid veebikommentaare:

Välismaistel lehekülgedel lugedes sattus kõrvu midagi krüptovaluutaga õppepakettide kohta ja olen rahul, et lõpuks on neile juurdepääs olemas ka meie omades. Tellisin Ripple Õppepaketi isiklikult kohe kui see eestikeelses versioonis ilmus ja soovitan seda toodet kindlasti, kursuste tase on hea, kasutusjuhendid pigem läbipaistvad. Võtsin üks kord klienditeenindusega ühendust, sest leheküljel ilmnes viga, aga see parandati kiiresti. Varem ma krüptovaluutadesse investeerimise vastu huvi ei tundnud. Tunnistan, hakkan alles hoogu minema, investeerimine läheb mul tõesti suurepäraselt, peamiselt seetõttu, et suhtusin koolitusse väga tõsiselt. Minu arvates on Pakett Ripple hea lahendus.

Nimi: Aada 

Mu õde ostis Paketi Ripple välismaal töötamise ajal, et kauakestva komandeeringu üksluisust leevendada. Küsisin talt Paketi kohta ja mind hämmastas, et tema poolt läbitud koolitused olid hästi väljatöötatud ning arusaadavad isegi neile, kellel investeerimisega midagi ühist ei olnud. Ma ei ole kindel, kas ta Paketile lisatud krüptovaluutat juba kasutas, aga koolitustest rääkis ta küll vaid ülivõrdes ja meenutas, kuivõrd palju ta vaid mõne päevaga õppis.

Nimi: Margit 

Aegajalt on mul leheküljega probleem, sest see kipub hanguma. Võib-olla on see minu internetiühenduse viga, sest see on mul ainult 1Mbit/sek. Elan Põlvamaa külas ja mul poleks koolitustele muud juurdepääsu kui vaid interneti läbi. Koolitused ise on väga põnevad ja ulatuslikud.

Nimi: Saara

Lugesin kuskilt, et arvatavasti on skeemitamine ja naiivsete petmine … inimesed ei tea, milles asi on, aga kirjutavad netis igasugust jama. Väga hea äriidee – krüptoga õpe. Sain oma paketi isegi üsna odavalt kätte ja hetke seisuga ei nurise. Mul on oma kasutusload ja kui harin end veidi veel, lähen neid börsile investeerima.

Nimi: Liis 

Millest räägivad aga rahulolematud kliendid? Negatiivsed kommentaarid mainisid tavaliselt seda, et krüptovaluutat Ripple ei saa paketi raames teiste vastu vahetada. Üks isik märkis tehnilise osakonnaga ühenduse puudumise võimalust nädalavahetustel. Kõlasid ka teated veebi riputatud teabe kohta, mille kohaselt oli Ripple Õppepakett kelmuseks. Paraku oli selline teave üleval peamiselt teatud taustaga kahtlastel lehekülgedel, milliseid konkurendi PR mustamiseks tihti kasutatakse.

 

 Pakett Ripple ja meie kommentaarid

Meie seisukohalt on Pakett Ripple uuenduslik lahendus investeerimisamatööridele. Võrreldes statsionaarsete koolitustega pakub Ripple Õppepakett tunduvalt madalama hinnaga tunduvalt rohkemat. Samuti on suureks plussiks tasuta lisa, krüptovaluuta ühikute näol, tänu millele võib investor peaaegu kohe oma investeeringu haldamise praktilise külje juurde asuda.

Koolituste ja veebiseminaride turu ning õppematerjalide kättesaadavuse seis näeb kahe aasta taguse ajaga võrreldes välja palju parem. On ilmunud uued, põhialustest õpet pakkuvad teenused ning samuti uued investeerimismeetodid, nagu kasvõi krüptovaluutad.  huvi selliste materjalide vastu kasvab pidevalt, mis tähendab, et oma varandust aktiveeruda ja mitmekordistada soovib aina enam inimesi.