Analýza produktu – Balíček Ripple a naše recenze

Vzhledem ke sporadickým otázkám ohledně povahy balíčku Ripple jsme se rozhodli analyzovat kvalitu výše uvedeného produktu a také se podívat na to, jaké názory sbírá Balíček Ripple na internetu. Abychom mohli produkt probrat co nejpřesněji, provedli jsme jeho analýzu, nastínili jeho výhody a nevýhody a poukázali na zákazníky, kterým je určen.

Online výukové balíčky, stacionární výukové balíčky – pro který se rozhodnout?

V poslední době vzniká stále více různých kurzů, které se zabývají investováním do kryptoměn, což je způsobeno prvním růstem trhu od roku 2017. Jedním z takových školení je Balíček s kryptoměnou Ripple určený lidem, kteří chtějí začít investovat do kryptoměn.

Skutečnost, že stále více společností poskytuje školení v oblasti znalostí o trhu kryptoměn, je reakcí na rostoucí poptávku po vzdělávacích materiálech, které umožňují přístup k základům znalostí o investování. A co víc, lidé, kteří se rozhodli letos investovat, si jsou více vědomi toho, že by se s investicemi nemělo začínat bez pevného teoretického základu, ve srovnání se začínajícími investory z předchozích let. Může to být způsobeno relativně velkými ztrátami, které přineslo prasknutí spekulativní bubliny Bitcoinu v prosinci 2017, kdy největší kapitál ztratily nepřipravené na takovou situaci osoby. V současné době je povědomí o rizicích spojených s investicemi větší, takže lidé, kteří chtějí rozmnožit kapitál, častěji sahají po všech typech kurzů připravujících na první investice.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

Novinka na trhu? Co jsou vzdělávací balíčky s kryptoměnou.

Vzdělávací balíčky s kryptoměnou jsou pro mnoho klientů a redaktorů novinkou na českém trhu. Balíček Ripple se skládá ze vzdělávacích materiálů a bonusu ve formě volných jednotek kryptoměny Ripple. To znamená, že ve vzdělávacím balíčku s kryptoměnou zákazníci kromě přístupu na školicí platformu obsahující typické kurzy, články, webináře nebo analýzy získávají i kryptoměnové tokeny určité hodnoty. Díky bezplatné kryptoměně mohou uvést do praxe znalosti o investicích získané během kurzu a zpeněžit tokeny v momentě, kdy to považují za dobré investiční rozhodnutí.

Většina investičních balíčků s kryptoměnou se orientuje na začínající investory, nejčastěji na ty, pro něž by to byla první investice do kryptoměny. Vzdělávací školení jsou navržena tak, aby vysvětlila investiční proces, specifika investování do krypto a analyzovala jednotlivé kryptoměny od základů. Zaměření se na základy je rys, který odlišuje většinu vzdělávacích balíčků zaměřených na kryptoměny.

 

 Balíček XRP, nové řešení pro začátečníky

Balíček Ripple je zákazníkovi dodán e-mailem a poštou. Veškerá data týkající se přihlášení na školicí platformu, použití školicích materiálů a zahájení výuky investování jsou zasílána elektronickou poštou na e-mailovou adresu uvedenou při zadávání objednávky. Po obdržení zprávy může zákazník okamžitě a libovolně používat nabízené kurzy na speciální platformě.

Přístup k bezplatným tokenům kryptoměny Ripple lze získat po přijetí balíčku zaslaného běžnou poštou. Balíček XRP Kartu, na které se nacházejí data, která umožní zobrazení hodnoty nahromaděné kryptoměny a pokynů, jak ji zpeněžit. Tokeny Ripple jsou přechovávané na účtu zprostředkovatele, který je zabezpečuje po dobu, než se účastník kurzu naučí základy investování. Zpeněžení kryptoměny vyžaduje telefonický kontakt – pokročilí investoři to mohou považovat za nevýhodu, ale tato forma přechování krypto je rozhodně doporučována pro začátečníky. Takto spravovaná kryptoměna je v bezpečí, ale přitom je možné si ji nechat kdykoli vyplatit bez obav ze ztráty finančních prostředků při útoku hackerů.

Balíček Ripple a jeho recenze na internetu

Za účelem důkladné analýzy Balíčku Ripple jsme provedli mezi našimi čtenáři akci shromažďování komentářů od osob, které si zakoupily tento produkt. Převážná většina z nich (230 z 239) byla pozitivní. Představujeme tedy Balíček Ripple a recenze na něj na internetu:

Slyšel jsem něco o vzdělávacích balíčcích s kryptoměnou, když jsem si četl na zahraničních webových stránkách, a jsem rád, že k nim konečně máme přístup u nás. Osobně jsem si objednal Vzdělávací Balíček Ripple (XRP), jakmile se objevil v české verzi, a rozhodně tento produkt doporučuji, úroveň kurzů je dobrá, návod k použití byl přehledný. Jednou jsem kontaktoval technickou podporu, protože mi na webu vyskočila chyba, ale rychle ji vyřešili. Dříve jsem neměl zájem investovat do kryptoměn. Přiznám se, teprve začínám, ale investice mi jdou opravdu dobře, hlavně kvůli tomu, že jsem se při školení snažil. Podle mého názoru balíček ripple je dobrým řešením.

Jméno: Juri 

Moje sestra si koupila Balíček Ripple, když pracovala v zahraničí, aby zabila trochu monotónnosti spojené s dlouhou služební cestou. Zeptala jsem se jí na Balíček a řekla mi, že školení, která obdržela, jsou pěkně vypracovaná a pochopitelná i pro ty, kteří s investováním neměli nikdy nic společného. Nejsem si jistá, jestli už využila kryptoměnu obsaženou v balíčku, ale mluvila o školeních v superlativech a zmínila se, že se toho už během pár dní hodně naučila.

Jméno: Josef 

Někdy mám problém se stránkou, protože se zasekne. Možná je to chyba mého internetu, protože mám pouze 1Mbit/sek. Bydlím na venkově v Ústeckém kraji a neměla bych přístup ke školením jinak než přes internet. Samotné školení je velmi zajímavé a rozsáhlé.

Jméno: Kateřina

Někde jsem četl, že je to údajně podraz a podvod pro naivní lidi… když lidé nevědí, o co jde, píšou takové věci na internetu. Velmi dobrý způsob na podnikatelský záměr – školení na krypto. Můj balíček vyšel docela levně a zatím toho nelituji. Mám své tokeny a jak se naučím ještě trochu víc, půjdu a investuji je na burze.

Jméno: Petr

Co ale nespokojení zákazníci řeší? Negativní recenze obvykle uváděly, že není možné vyměnit kryptoměnu Ripple za jinou v rámci balíčku. Jedna osoba uvedla, že o víkendech není možný žádný kontakt s technickou podporou. Na webu se také objevily hlasy o informacích umístěných na internetu, podle kterých byl Vzdělávací Balíček Ripple podvod. Tyto informace však byly hlavně na podezřelých serverech, které se často používají k vytváření negativního PR konkurence.

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

Balíček Ripple a náš názor

Podle našeho názoru je Balíček XRP inovativním řešením určeným pro investiční nadšence. Ve srovnání s klasickými školeními nabízí Vzdělávací Balíček Ripple rozhodně více za mnohem nižší cenu. Velkým plusem jsou také kryptoměnové jednotky zdarma, díky nimž může investor téměř okamžitě přejít k praktické stránce správy své investice.

Situace na trhu školení, webinářů nebo dostupnosti vzdělávacích materiálů rozhodně vypadá lépe než před dvěma lety. Objevily se nové servisy, které nabízejí učení od základů, jakož i nové investiční metody, jako jsou právě kryptoměny.  Zájem o tyto materiály stále roste, což znamená, že stále více lidí se chce začít činit a znásobit svůj vlastní majetek.