Analýza produktu alebo Balíček Ripple a naše hodnotenie

S ohľadom na sporadicky sa objavujúce otázky týkajúce sa charakteru Balíčka Ripple sme sa rozhodli vykonať analýzu kvality vyššie uvedeného produktu, a tiež sme sa pozreli aké názory na Balíček Ripple sa objavujú na internete. Aby sme mohli čo najdôkladnejšie popísať produkt, vykonali sme jeho analýzu, načrtli nedostatky a výhody a uviedli charakter klientov, pre ktorých je určený.

On-line školiace balíčky, stacionárne školiace balíčky – pre ktorý sa rozhodnúť?

 

Poslednou dobou vzniká čím ďalej, tým viac rôznych kurzov zahrnujúcich investovanie do kryptomeny, čo je spôsobené prvým vzostupným trhom od roku 2017. Jedným z takých školení je Balíček s kryptomenou Ripple určený pre ľudí, ktorí túžia zahájiť investovanie do kryptomien.

Skutočnosť, že čím ďalej, tým viac firiem sprístupňuje školenia z oblasti znalostí o trhu kryptomien, je odpoveďou na rastúci dopyt po edukačných materiáloch poskytujúcich prístup k základom vedomostí o investovaní. Navyše ľudia, ktorí sa rozhodli investovať v tomto roku, sa vyznačujú väčším povedomím, že by sa nemalo začínať investovať bez poriadnych teoretických základov, v porovnaní so začínajúcimi investormi z predchádzajúcich rokov. Môže to byť spôsobené pomerne veľkými stratami, ktoré prinieslo prasknutie špekulatívnej bubliny Bitcoinu v decembri 2017, keď o najviac kapitálu prišli ľudia nepripravení na takúto eventualitu. V súčasnosti je povedomie o riziku spojenom s investíciami väčšie, takže ľudia, ktorí chcú rozmnožiť kapitál, častejšie siahajú po všetkých typoch kurzov, ktoré ich pripravujú na prvú investíciu.

 

Novinka na trhu? Čo sú to vzdelávacie balíčky s kryptomenou.

Vzdelávacie balíčky s kryptomenou sú pre mnoho klientov a redaktorov na slovenskom trhu novinkou. Balíček Ripple sa skladá zo vzdelávacích materiálov a bonusu v podobe jednotiek kryptomeny Ripple zadarmo. To znamená, že vo vzdelávacom balíčku s kryptomenou zákazníci okrem prístupu k školiacej platforme obsahujúcej typické kurzy, články, webináre alebo analýzy dostanú k dispozícii tokeny kryptomeny s určitou hodnotou. Vďaka bezplatnej kryptomene môžu v praxi využiť vedomosti o investovaní získané v rámci kurzu a speňažiť tokeny v okamihu, kedy to uznajú za dobré investičné rozhodnutie.

Väčšina školiacich balíčkov s kryptomenou cieli na začínajúcich investorov, najčastejšie na tých, pre ktorých by to bola prvá investícia do kryptomeny. Vzdelávacie školenia majú za úlohu vysvetliť proces investície, špecifiká investovania do kryptomeny a analyzovať jednotlivé kryptomeny od základov. Sústredenie sa na základy je vlastnosť, ktorou sa vyznačuje väčšina vzdelávacích balíčkov s kryptomenou.

 

Objednajte si balík

Naučte sa investovať

 

Balíček Ripple, nové riešenia pre začiatočníkov

Balíček Ripple je klientovi dodaný elektronickou cestou a poštou. Všetky údaje týkajúce sa prihlasovania na školiacu platformu, využívanie školiacich materiálov a zahájenie štúdia investovania budú odovzdané elektronickou poštou na mail uvedený pri podávaní objednávky. Po prijatí správy tak môže klient slobodne a bez obmedzenia využívať ponúkané kurzy na špeciálnej platforme.

Prístup k bezplatným tokenom kryptomeny Ripple možno získať po prevzatí balíčku zaslaného tradičnou poštou. Balíček obsahuje Kartu Ripple, na ktorej sa nachádzajú údaje umožňujúce získať náhľad na hodnotu zhromaždenej kryptomeny a pokyny, ako si ju nechať vyplatiť. Tokeny Ripple sú uložené na účte sprostredkovateľa, čo ich má chrániť do doby naučenia sa základov investovania frekventantom kurzu. Speňaženie kryptomeny vyžaduje telefonický kontakt – pokročilí investori to môžu považovať za nedostatok, ale táto forma uloženia kryptomeny sa rozhodne odporúča začiatočníkom. Takto spravovaná kryptomena je v bezpečí, a pritom si ju aj naďalej môžete nechať kedykoľvek vyplatiť bez obáv zo straty prostriedkov pri hackerskom útoku.

Balíček Ripple a jeho hodnotenie na internete

Pre poctivú analýzu Balíčka Ripple sme medzi našimi čitateľmi vykonali akciu zhromažďovania komentárov od ľudí, ktorí si tento produkt zakúpili. Prevažujúca väčšina z nich (230 z 239) bola pozitívna. Predstavujeme teda Balíček Ripple a jeho hodnotenia na internete:

Započul som niečo o vzdelávacích balíčkoch s kryptomenou, keď som sa začítal na zahraničných stránkach a som spokojný s tým, že k nim konečne máme prístup v našom jazyku. Osobne som si objednal Vzdelávací Balíček Ripple hneď, ako sa objavil v slovenskej verzii, a rozhodne tento produkt odporúčam, úroveň kurzov je dobrá, pokyny na používanie boli celkom prehľadné. Raz som kontaktoval kanceláriu obsluhy, pretože na stránke bola chyba, ale rýchlo ju zalátali. Predtým som sa o investície do kryptomien nezaujímal. Priznávam, ešte len sa rozhliadam, investovanie mi ide skutočne skvele, hlavne s ohľadom na to, že som bol počas školenia aktívny. Podľa môjho hodnotenia je Balíček Ripple dobré riešenie.

Meno: Daša 

Moja sestra si kúpila Balíček Ripple, keď pracovala v zahraničí, aby trochu zabila monotónnosť spojenú s dlhou služobnou cestou. Spýtala som sa jej na balíček a povedala mi, že školenia, ktoré dostala, sú dobre spracované a zrozumiteľné dokonca aj pre tých, ktorí ešte nemali s investovaním nikdy nič spoločné. Nie som si istá, či už využila kryptomenu priloženú k balíčku, ale o samotných školeniach sa vyjadrovala v superlatívoch a zmienila sa, že sa toho veľa naučila iba za niekoľko dní.

Meno: Perla

Občas mám problém so stránkou, pretože sa zasekáva. Možno je to ale vina môjho internetu, pretože mám len 1Mbit/sek. Bývam na dedine na Orave a inak než cez internet by som prístup k školeniam nemala. Samotné školenia sú veľmi zaujímavé a rozsiahle.

Meno: Gašpar 

Niekde som čítal, že to je údajne scam a podvod pre naivných… keď ľudia nevedia, o čo ide, píšu na internet také veci. Je to veľmi dobrý nápad na biznis – školenia s kryptomenami. Môj balíček ma dokonca vyšiel veľmi lacno a zatiaľ neľutujem. Mám svoje tokeny a až sa to ešte trochu naučím, pôjdem s nimi investovať na burzu.

Meno: Drahoslav

O čom sa ale zmieňujú nespokojní klienti? Negatívne názory sa obvykle zmieňujú o tom, že v rámci balíčka nie je možná výmena kryptomeny Ripple za inú. Jedna osoba sa zmienila o chýbajúcom kontakte s technickou podporou cez víkend. Objavili sa tiež hlasy o informáciách na internete, podľa ktorých je Vzdelávací Balíček Ripple podvod. Tieto informácie sa ale nachádzali hlavne na podozrivých stránkach vylepšujúcich webové umiestnenie, ktoré sú často využívané na tvorbu čierneho PR konkurencie.

 

Objednajte si balík

Naučte sa investovať

 

Balíček Ripple a naše hodnotenie

Podľa nášho názoru je Balíček Ripple inovatívne riešenie určené pre nadšencov do investícií. V porovnaní so stacionárnymi školeniami Vzdelávací Balíček Ripple ponúka rozhodne viac za omnoho nižšiu cenu. Veľkým plusom je tiež bonus v podobe jednotiek kryptomeny, vďaka čomu môže investor takmer okamžite prejsť k praktickej stránke spravovania svojej investície.

Situácia na trhu školení, webinárov alebo dostupnosti vzdelávacích materiálov vyzerá rozhodne lepšie, než ešte pred dvoma rokmi. Objavili sa nové stránky ponúkajúce štúdium od základov a tiež nové metódy investícií, ako napr. kryptomeny. Záujem o také materiály neustále rastie, čo znamená, že čím ďalej, tým viac ľudí sa túži aktivizovať a rozmnožiť vlastný majetok.