İnternetten kullanmadan, yani Ripple Kart nedir

„Ripple Eğitim Paketi” ağırlıklı olarak, yatırım dünyasına girmeyi planlayan, yeni başlayan müşterilere yönelik bir hizmettir. Hepsi, eğitim materyalleri ve ücretsiz Ripple kripto para biriminden oluşan ürün sayesinde mümkündür.  Bu sayede müşteri sadece eğitim seti değil, ayrıca ücretsiz e-paraya da ücretsiz sahip olacaktır. Peki bu nasıl mümkün? 

Kripto paraların güvenli muhafazası yani Ripple kart nedir

Hepsi, Ripple kart yani alışverişi ve temin edilmiş kripto para birimine girişi onaylayan döküman sayesinde gerçekleşir. “Ripple Başlangıç Paketi”ni alan her müşteri, paketi kullanmaya yönelik detaylı içerikli bir mail alır ve daha sonrasında posta yoluyla da “Ripple Kart”ı temin eder. Gönderilecek giriş kartı, güvenli bir paket içerisinde müşterinin belirttiği adrese iletilir. Paketin alımı sadece kimlik bilgileri gösterilerek mümkün olur.   

Ripple kart içerisinde, Ripple KOD adı verilen, yani, temin edilen e-para biriminin muhafaza edildiği sanal cüzdanda yer alan gizli hesaba ait kullanıcı adı ve şifre bilgileri yer alacaktır. Hesap, bir aracı tarafından oluşturulup, güvenlik altına alınacaktır ancak bağlantıyı sadece müşteri gerçekleştirecektir. Bu sayede, müşteri, ne kendi e-cüzdanını oluşturmaktan ne de hacker ve diğer hırsız saldırılarına karşı özel önlemler almak zorunda kalmayacaktır.

Bu tip bir durumda, müşterinin sadece tek bir sorumluluğu olacaktır: Güvenli bir şekilde “Ripple Kart”ını muhafaza etmek. Bu dökümanı, sahip olunan e-para birimlerini, paraya çevirmeye karar verene dek kuru ve gizli bir yerde muhafaza etmelisiniz. Bu işlem, “Ripple Eğitim Paketi”ni satın almak kadar basit bir işlemdir. Müşterinin satıcıyla iletişime geçerek, seçimi ile ilgili bilgilendirme yapması ve de “Ripple Kod” yardımıyla cüzdanına giriş onayını yapması yeterlidir. E-para birimleri bir kaç gün içerisinde paraya çevirilecektir.

Ripple Kod sadece , hackerların ve diğer internet hırsızlarının çalmasını imkansız hale getiren giriş kartı içerisinde bulunduğu için, Ripple Kart, basit ve güvenli bir şekilde e-paraların muhafaza edilme şekli olmaktadır. Bunun yanısıra ayrıca,  dünya kripto para piyasasında bilinirliği daha da artan Ripple kripto paralarının, ucuza alınmasını sağlayan bir yol olmaktadır.