Ilma interneti kasutamiseta, ehk mis on Ripple Kaart

Ripple Stardipaketi” on peamiselt investeerimismaailma siseneda plaanivatele, alustavatele investoritele suunatud teenus. Kõik tänu õppematerjalidest ja krüptovaluuta Ripple tasuta ühikutest koosneva toote olemusele. Tänu sellele ei saa klient mitte ainult õppekomplekti vaid omandab ka tasuta e-raha. Aga kuidas see võimalik on? 

Krüptovaluuta turvaline säilitamine, ehk mis on Ripple Kaart

Kõik tänu Ripple kaardile, ehk krüptovaluuta ühikute ostu ja nendele juurdepääsu kinnitavale dokumendile. Iga „Ripple Stardipaketi” ostu sooritav klient saab kõigepealt paketi kasutamise üksikasjaliku juhendiga meili ja seejärel posti teel „Ripple Kaardi”. Juurdepääsukaart saadetakse spetsiaalselt turvatud pakendis kliendi poolt antud aadressile. Selle saab vastu võtta alles peale isikuttõendava dokumendi esitamist.  

Ripple kaardil hakkab leiduma nn Ripple KOOD, ehk kasutajanimi ja salasõna virtuaalse rahakoti erakontole, millel e-raha ühikuid säilitama hakatakse. Konto avab ja turvab vahendaja, kuid salasõna sellele hakkab omama ainult klient. Tänu sellele ei pea ta looma oma isiklikku e-rahakotti ja kaitseks häkkerite ning kurjategijate eest eriotstarbelisi turvameetmeid sisse viima.

Selles olukorras on kliendil on ainult üks ülesanne – säilitada oma „Ripple Kaart” turvaliselt. Asjaomast dokumenti tuleb hoida kuivas ja salajases kohas kuni omandatud ühikute rahaks tegemise otsuse vastuvõtmiseni. See tegevus on sama lihtne kui „Ripple Õppepaketi” ostmine. Piisab sellest, et klient võtab müüjaga ühendust, teavitab oma valikust ja kinnitab „Ripple Koodiga” juurdepääsu rahakotile. Ühikud tehakse rahaks mõne päeva jooksul.

Ripple Kaart on lihtne ja turvaline e-raha säilitamise viis, sest Ripple Kood paikneb ainult juurdepääsukaardil, mis takistab selle varastamist häkkerite ja küberkurjategijate poolt. Lisaks sellele on see ka krüptovaluutade maailmaturul aina suuremat tunnustust leidva krüptovaluuta Ripple hankimise odavaks viisiks.