Bez použitia internetu, čiže čo je to Karta kód ripple

Balíček tvoj Ripple“ je služba určená hlavne pre začínajúcich zákazníkov, ktorí majú v pláne vstúpiť do sveta investícií. Všetko kvôli charakteru produktu, ktorý sa skladá zo vzdelávacích materiálov a bezplatných jednotiek kryptomeny Ripple. Vďaka tomu zákazník získa nielen vzdelávaciu príručku, ale tiež získa zadarmo e-mincu. A ako je to možné? 

Bezpečné uchovávanie kryptomeny, čiže čo je to Karta kód ripple

Všetko vďaka karte Ripple, čiže dokladu, ktorý potvrdzuje nákup a prístup k získaným jednotkám kryptomeny. Každý zákazník, ktorý vykoná nákup „Štartovacieho balíčka Ripple“ najskôr dostane e-mail s presným pokynom na obsluhu balíka, a následne poštou „Kartu Ripple“. Prístupová karta bude zaslaná v špeciálne zabezpečenom balíku na zákazníkom uvedenú adresu. Prevziať ho bude možné až po preukázaní sa dokladom totožnosti.  

Na karte Ripple sa bude nachádzať tzv. KÓD Ripple, čiže prihlasovacie meno a heslo k súkromnému účtu na virtuálnom portfóliu, na ktorom budú uchovávané získané jednotky e-mince. Účet bude zriadený a zabezpečený sprostredkovateľom, ale prihlasovacie mená k nemu bude vlastniť len zákazník. Vďaka tomu nebude povinný zriaďovať vlastné e-portfólio, ani zavádzať špeciálne zabezpečenie pred útokmi hackerov a zlodejov.

V takejto situácii bude mať zákazník iba jednú úlohu – bezpečne uchovávať svoju „Kartu Ripple“. Tento doklad sa odporúča uschovať na suchom a tajnom mieste, do doby prijatia rozhodnutia o speňažení vlastnených jednotiek. Táto činnosť je rovnako jednoduchá, ako nákup „Vzdelávacieho balíčka Ripple“. Stačí, že zákazník bude kontaktovať predajcu, bude ho informovať o svojej voľbe a potvrdí prístup k portfóliu pomocou „Kódu Ripple“. Jednotky budú speňažené v priebehu niekoľkých dní.

Karta Ripple je jednoduchý a bezpečný spôsob na uchovávanie e-mince, pretože Kód Ripple sa nachádza iba na prístupovej karte, čo znemožňuje jeho krádež hackermi a internetovými zlodejmi. Navyše, je to tiež lacný spôsob na získanie kryptomeny Ripple, ktorá je stále obľúbenejšia a uznávanejšia na svetovom trhu kryptomena.