Inovatívny spôsob získavania Ripple – spoznajte Balíček tvoj Ripple

Kryptomena Ripple je jedná z mála e-mincí, ktorá sa dostala do tak širokého okruhu záujmu investorov. Siahajú po nej medzinárodné korporácie, banky, podniky, investičné firmy a súkromní investori. Stala sa jedným z lídrov na kryptoburze, vďaka čomu do nej chcú investovať nielen odborníci, ale aj amatéri. Pre tých druhých bola vytvorená špeciálna metóda spájajúca vzdelávanie s bezplatnými jednotkami kryptomeny, čiže „Balíček Ripple“.

Investícia do budúcnosti, čiže ako získať svoj Ripple?

Kryptomena Ripple je e-minca medzinárodného charakteru, ktorá je dostupná na kryptoburze, v online zmenárni a v kamennej krypto-zmenárni. Možno ju kúpiť prostredníctvom internetu a uchovávať na vlastnom účte krypto-portfólia. Táto metóda je účinná a overená, ale je určená hlavne pre profesionálov. Ale čo s amatérmi?

Osoby, ktoré nemajú veľké skúsenosti v získavaní a uchovávaní kryptomeny, môžu využiť offline režim, čiže metódu, ktorá nevyžaduje vlastný účet na e-portfóliu, ani hlbšie znalosti na tému kryptoburzy. Metódu, v ktorej väčšinu úloh realizuje sprostredkovateľ.  Jednou z nich je „Vzdelávací balíček Ripple“. 

 

Objednajte si balík

Naučte sa investovať

 

Jednoducho a bezpečne, čiže spoznajte „Balíček tvoj Ripple

„Balíček Ripple“ je služba určená pre začínajúcich investorov, ktorí túžia začať svoje dobrodružstvo s investovaním. Ľudí, ktorí hľadajú jednoduchý a bezpečný spôsob na investície. Ukazuje sa, že „balíček Ripple“ im to môže zabezpečiť, vďaka dvom prvkom.

Prvým sú vzdelávacie materiály typu e-booky, webináre a školenia, ktoré pripravia začínajúceho investora k vstupu do sveta investícií. Ten bude mohol vďaka nim spoznať základné aj pokročilé pravidlá investovania. Otvorí mu to dvere do sveta kryptomien a získa schopnosť rýchlej a účinnej analýzy situácie na trhu e-mincí.  

Druhým je stanovené množstvo bezplatných jednotiek kryptomeny Ripple pripojených, ako bonus k „Balíčku Ripple“. E-minca sa bude uchovávať na súkromnom účte virtuálneho portfólia, ktoré je vytvorené, zabezpečené a spravované sprostredkovateľom. Prístup k účtu bude mať iba zákazník prostredníctvom „Prístupovej karty Ripple“.  

Kryptomena v offline režime, čiže čo je to prístupová karta Ripple

Podstatným prvkom Štartovacieho balíčka Ripple“ je tzv. karta Ripple, čiže fyzická verzia dokladu, ktorý potvrdzuje vlastnenie a spravovanie jednotiek e-mince. Kód Ripple obsahuje prihlasovacie meno a heslo k súkromnému účtu na platforme virtuálneho portfólia, na ktorom budú uchovávané vlastnené jednotky. Tieto údaje sú sprístupnené iba na karte Ripple, ku ktorej má prístup len zákazník.

Karta Ripple je odovzdávaná ako bezplatný bonus k „vzdelávaciemu balíčku Ripple“ a doručovaná poštou. Zásielku môže prevziať iba adresát po preukázaní svojej totožnosti. Po prevzatí je potrebné kartu Ripple zabezpečiť a uchovávať na suchom mieste, do doby zájmu predať vlastnené jednotky kryptomeny.

Navyše, aby sa uistili, že zákazník vie, ako použiť zakúpený balíček, zástupcovia firmy zašlú e-mailovou cestou presný pokyn obsluhy „Balíčka Ripple“, použitia „Kódu Ripple“ a možnosti overenia hodnoty vlastnených jednotiek. 

 

Objednajte si balík

Naučte sa investovať

Prečo „Vzdelávací balíček Ripple“? Názory zákazníkov a odborníkov

Štartovací balíček Ripple“ je celkom inovatívna metóda získavania vzdelávacích materiálov, a tiež stanoveného množstva jednotiek kryptomeny. Sú na ňu rôzne názory, zároveň medzi amatérmi, ako aj odborníkmi. Niektoré z nich môžu pochádzať od trochu precitlivených odberateľov, ktorí pravdepodobne nepochopili ideu ponuky. Iné môžu byť neopodstatneným hejtom generovaným konkurenčnými firmami. Avšak stojí za to si všimnúť, že väčšina z užívateľov balíčka sa vyjadruje pozitívne na jeho tému, na čo poukazujú nižšie uvedené príklady:

  • Dostala som vzdelávacie materiály a kryptomenu… je možné chcieť viac?

Nick: Dána Martinková, zdroj: kryptowaluty.expert.si

  • Sprostredkovateľ berie celkom vysokú províziu, ale nemusím zriaďovať portfólio, takže to je plus. Samotný Ripple sa drží dobre, takže čoskoro predám so ziskom,

Nick: Adam S., zdroj: sl.onehappycoin.com

  • ja som tiež dostal menu ripple za 250 € a dostal som kartu ripple, ozval sa človek, ponúkol novú menu ale čakám ďalej čo bude s tým Ripple

Nick: Adamko, zdroj: bančništvo.com

  • niekto hovorí, že štartovací balíček je podvod… ale ľudia keď si prečítate trochu o spôsobu nákupu kryptomeny tak dokumenty ako karta ripple sú normálna vec. V niektorých krajinách sú poukazy, v iných certifikáty, my máme prístupovú kartu a je to normálna vec, stačí si prečítať!

Nick: Jaroslav Podolský, zdroj: kripto.splet.arnes.si

  • nie je to až tak inovatívne riešenie pretože podobné balíčky som už videl, ale nemožno im uprieť účinnosť. Kúpiš e-booky a dostaneš krypto – dáva niekto niečo viac?

Mariána Dulová, zdroj: cryptocurrencies info.com

To len niekoľko z početných príkladov hodnotenia na tému „Štartovacieho balíčka Ripple“, ktoré sú dostupné na webe. Navyše, o samotnom produktu si môžeme tiež prečítať na mnohých odborných portáloch.

Prečo stojí za to využiť „Vzdelávací balíček Ripple“?

Nie je ťažké zistiť, že „Balíček Ripple“ je inovatívne riešenie spájajúce v sebe teóriu s praxou. Služba zaisťuje prístup k vzdelávacím materiálom, a tiež umožňuje získanie bezplatných jednotiek kryptomeny. Dochádza k tomu, pretože zákazník zaplatí iba za vzdelávacie materiály, a kryptomenu získa zdarma. Vo výsledku si bude môcť rozširovať svoje znalosti z oblasti investovania a cítiť sa ako skutočný investor.

Nákup „Balíčka Ripple“ je veľmi jednoduchý – stačí kontaktovať sprostredkovateľa, spoznať podrobnosti spolupráce, a následne objednať konkrétny štartovací balíček. Vo výsledku zákazník obdrží dve zásielky:

  • e-mailovou cestou návod, ako využiť zakúpené školiace materiály, ako uchovávať získanú kryptomenu, a ako overiť jej hodnotu,
  • poštovou cestou balíček, v ktorom sa bude nachádzať „Karta Ripple“ s „Kódom Ripple“ umožňujúcim prístup k súkromnému účtu na virtuálnom portfóliu, na ktorom budú uchovávané jednotky e-mince.

Preto je možné smelo povedať, že „Štartovací balíček Ripple“ je:

  • jednoduchý, pretože stačí, že si zákazník objedná svoj balíček a uchová kartu Ripple,
  • praktický, pretože okrem e-mince zákazník získa tiež školiace materiály,
  • perspektívny, pretože bonusové jednotky Ripple sa môžu ukázať byť lukratívnou investíciou.

To vedie k záveru, že „„Balíček Ripple“ je inovatívna a účinná metóda na získanie vzdelávacích materiálov a bezplatných jednotiek kryptomeny. S ohľadom na svoj charakter sa táto metóda stretáva s rôznymi názormi, ale veríme, že rozhodná väčšina zákazníkov je s danou metódou spokojná.