Ako kúpiť Ripple a overiť jeho hodnotu?

Kryptomena Ripple je jedna z mála virtuálnych mincí, ktoré si neustále udržujú jednu z najvyšších pozícií na kryptoburze. Táto situácia spôsobuje, že je o ňu veľký záujem medzi medzinárodnými korporáciami, a taktiež súkromnými investormi. Táto situácia spôsobuje, že je ju možné získať niekoľkými spôsobmi.

Profesionálne spôsoby nákupu – online režim

Ripple umožňuje rýchly a celkový prenos prostriedkov bankám, dodávateľom finančných služieb, burzám, brokerom, korporáciám a podnikateľom, vďaka čomu po ňom siahajú hlavne finančné inštitúcie a svetové organizácie. Tieto orgány kupujú kryptomenu najčastejšie prostredníctvom kryptoburzy.

Táto metóda má charakter online a vyžaduje od investora znalosti z oblasti kryptomien a mať vlastné virtuálne portfólio. Je to nevyhnutné, pretože príprava umožňuje účinné pohybovanie sa na kryptoburze, a súkromný účet na e-portfóliu nákup a bezpečné uchovávanie e-mince.

Táto metóda je účinná, ale je určená hlavne profesionálom a profesionálnym investorom. Ale to neznamená, že iba oni môžu investovať do Ripple. Začiatočníci môžu siahnuť po menej komplikovaných spôsoboch, takých ako „Štartovací balíček Ripple“. 

Metóda pre každého – offline režim a „Vzdelávací balíček Ripple“

Offline režim je metódou, ktorá nevyžaduje prístup k internetu, obsiahlé znalosti z oblasti kryptoburzy a súkromný účet na virtuálnom portfóliu, pretože je založená na širokom rozsahu pomoci zo strany sprostredkovateľa. Jednou z najobľúbenejších metód je „Karta Ripple“, ktorá je súčasťou „Vzdelávacieho balíčka Ripple“.  

Prístupová karta Ripple je doklad, ktorý potvrdzuje nákup a vlastnenie stanovených jednotiek e-mince. Na karte sa nachádzajú prihlasovacie údaje na súkromný profil virtuálneho portfólia, na ktorom sa krypto-minca uchováva. Toto riešenie spôsobuje, že investor nie je zaviazaný k samostatnému výberu e-portfólia, zriadeniu účtu, a tiež jeho správnemu zabezpečeniu. Celou touto činnosťou je poverený sprostredkovateľ, ktorý sa zaväzuje uchovávať e-mincu na bezpečnom mieste. Avšak všetky prihlasovacie údaje k tomuto účtu má iba majiteľ kryptomeny. Údaje sa nachádzajú iba na prístupovej karte vygenerovanej systémom, a následne zaslanej jej majiteľovi. Neprídu do styku s virtuálnym svetom, vďaka čomu nemôže byť uchovávaná kryptomena vystavená aktivitám hackerov a internetových zlodejov.

Prístupovú kartu Ripple je možné získať zakúpením tzv. „Balíčka Ripple“, čiže ponuky obsahujúcej vzdelávacie materiály a bezplatné jednotky kryptomeny. Je to inovatívna metóda, ktorá nie je vždy plne pochopiteľná, aj keď si získava stále vyšší počet odberateľov.