Inovativní způsob získávání Ripple – poznejte „Balíček XRP“

Kryptoměna Ripple je jedná z mála e-mincí, která se dostala do tak širokého okruhu zájmu investorů. Sahají po ní mezinárodní korporace, banky, podniky, investiční firmy a soukromí investoři. Stala se jedním z lídrů na krypto burze, díky čemu do ní chtějí investovat nejenom odborníci, ale rovněž amatéři. Pro ty druhé byla vytvořena speciální metoda spojující vzdělávání s bezplatnými jednotkami kryptoměny, čili „balíček Ripple“.

Investice do budoucnosti, čili jak získat svůj Ripple?

Kryptoměna Ripple je e-mince mezinárodního charakteru, která je dostupná na krypto burze, v online směnárně a v kamenné krypto-směnárně. Lze ji koupit prostřednictvím internetu a uchovávat na vlastním účtu krypto-portfolia. Tato metoda je účinná a ověřená, ale je určená hlavně pro profesionály. Ale co s amatéry?

Osoby, které nemají velké zkušenosti v získávání a uchovávání kryptoměn, mohou využít offline režim, čili metodu, která nevyžaduje vlastní účet na e-portfoliu, ani obsáhlejších znalostí na téma krypto burzy. Metodu, ve které většinu úkolů realizuje zprostředkovatel.  Jednou z nich je „Vzdělávací balíček Ripple (XRP)“. 

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

Jednoduše a bezpečně, čili poznejte „Vzdělávací balíček Ripple

Balíček Ripple” je služba určená pro začínající investory, kteří touží zahájit svoje dobrodružství s investováním. Lidi, kteří hledají jednoduchý a bezpečný způsob na investice. Ukazuje se, že „ balíček xrp“ jim to může zajistit, díky dvěma prvkům.

Prvním jsou vzdělávací materiály typu e-booky, webináře a školení, které připraví začínajícího investora ke vstupu do světa investicí. Ten, bude mohl díky nim poznat základní i pokročilé pravidla investování. Otevře mu to dveře do světa kryptoměn a získá schopnost rychlé a účinné analýzy situace na trhu e-mincí.  

Druhým je stanovené množství bezplatných jednotek kryptoměny Ripple připojených, jako bonus k „Balíčku Ripple“. E-mince bude uchovávána na soukromém účtu virtuálního portfolia, které je vytvořeno, zabezpečeno a spravováno zprostředkovatelem. Přístup k účtu bude mít pouze klient prostřednictvím „Přístupové karty Ripple“.  

Kryptoměna v offline režimu, čili co je to přístupová karta Ripple

Podstatným prvkem  “Balíčku Ripple“ je tzv. karta Ripple, čili fyzická verze dokladu, který potvrzuje vlastnění a spravování jednotek e-mince. Kód Ripple obsahuje přihlašovací jméno a heslo k soukromému účtu na platformě virtuálního portfolia, na kterém budou uchovávány vlastněné jednotky. Tyto údaje jsou zpřístupněny pouze na kartě Ripple, ke které má přístup pouze klient.

Karta Ripple je předávána jako bezplatný bonus k „ balíčku Ripple“ a doručována poštou. Zásilku může převzít pouze adresát po prokázání svoji totožnosti. Po převzetí je třeba kartu Ripple zabezpečit a uchovávat na suchém místě, do doby chuti prodat vlastněné jednotky kryptoměny.

Navíc, aby se ujistili, že klient ví, jak použít zakoupený balíček, zástupci firmy zašlou e-mailovou cestou přesný pokyn obsluhy „Balíčku Ripple (XRP)“, použití „Kódu Ripple“ a možnosti ověření hodnoty vlastněných jednotek. 

 

Objednejte si balíček

Naučte se investovat

 

Proč „Balíček XRP“? Hodnocení klientů a odborníků

Balíček Ripple (XRP)“ je celkem inovativní metoda získávání vzdělávacích materiálů, a také stanoveného množství jednotek kryptoměny. Jsou na ni různé názory, jak mezi amatéry, tak i odborníky. Některé z nich mohou pocházet od poněkud přecitlivělých odběratelů, kteří pravděpodobně nepochopili ideu nabídky. Jiné mohou být neopodstatněným hejtem generovaným konkurenčními firmami. Avšak stojí za to si všimnout, že většina z uživatelů balíčku se vyjadřuje pozitivně na jeho téma, na což poukazují níže uvedené příklady:

  • Dostala jsem vzdělávací materiály a kryptoměnu … je možno chtít více?

Nick: Pavel Chmiel, zdroj: cryptosvet.cs

  • Zprostředkovatel bere celkem vysokou provizi, ale nemusím zakládat portfolio, takže to je plus. Samotný Ripple se drží dobře, takže brzy prodám se ziskem,

Nick: Petr Svoboda., zdroj: investree.cs

  • já jsem také dostal měnu ripple za 5000 Kč a dostal jsem kartu ripple, ozval se člověk, nabídl novou měnu ale čekám dál co bude s tím ripplem

Nick: Jaroslav Zářecký, zdroj: kryptohned.cs

  • někdo říká, že startovací balíček je podvod… ale lidi, když si přečtete trochu u způsobu nákupu kryptoměny tak dokumenty jako karta ripple jsou normální věc. V některých zemích jsou poukazy, v jiných certifikáty, my máme přístupovou kartu a je to normální věc, stačí si přečíst!

Nick: Jaroslav Podolský, zdroj: kryptotrejder.cs

  • není to až tak inovativní řešení protože podobné balíčky jsem už viděl, ale nelze jim upřít účinnost. Koupíš e-booky a dostaneš krypto – dává někdo něco víc?

Nick: Mariána Dolcová, zdroj: kryptomagazin.cs

To jenom několik z četných příkladů hodnocení na téma „Balíčku Ripple“, které jsou dostupné na webu. Navíc, o samotném produktu si můžeme rovněž přečíst na mnoha odborných portálech.

Proč stojí za to využít „Vzdělávací balíček Ripple“?

Není těžké zjistit, že „Balíček Ripple“ je inovativní řešení spojující v sobě teorii s praxí. Služba zajišťuje přístup k vzdělávacím materiálům, a také umožňuje získání bezplatných jednotek kryptoměny. Dochází k tomu, protože klient zaplatí pouze za vzdělávací materiály, a kryptoměnu získá zdarma. Ve výsledku si bude mohl rozšiřovat svoje znalosti z oblasti investování a cítit se jako skutečný investor.

Nákup „Balíčku Ripple” je velmi snadný – stačí kontaktovat zprostředkovatele, poznat podrobnosti spolupráce, a následně objednat konkretní startovací balíček. Ve výsledku klient obdrží dvě zásilky:

  • e-mailovou cestou pokyn, jak využít zakoupené školící materiály, jak uchovávat získanou kryptoměnu, a jak ověřit její hodnotu,
  • poštovní cestou balíček, ve kterém se bude nacházet „Karta Ripple“ s „Kódem Ripple“ umožňujícím přístup k soukromému účtu na virtuálním portfoliu, na kterém budou uchovávány jednotky e-mince.

Proto je možno směle říci, že „Balíček Ripple (XRP)“ je:

  • jednoduchý, protože stačí, že si klient objedná svůj balíček a schová kartu Ripple,
  • praktický, protože kromě e-mince klient získá rovněž školící materiály,
  • perspektivní, protože bonusové jednotky Ripple se mohou ukázat být lukrativní investicí.

To vede k závěru, že „balíček Ripple“ je inovativní a účinná metoda na získání vzdělávacích materiálů a bezplatných jednotek kryptoměny. S ohledem na svůj charakter se tato metoda setkává s různými názory, ale věříme, že rozhodná většina klientů je s danou metodou spokojená.