Jak kupić Ripple i sprawdzić jego wartość?

Kryptowaluta Ripple to jedna z nielicznych wirtualnych monet, które niezmiennie utrzymuje jedną z najwyższych pozycji na kryptogiełdzie. Sytuacja ta sprawia, że cieszy się ona sporym zainteresowaniem wśród międzynarodowych korporacji, a także prywatnych inwestorów. Sytuacja ta sprawia, że można ją zdobyć na kilka sposobów.

Profesjonalne metody zakupu – tryb online

Kryptowaluta Ripple umożliwia szybkie i globalne przekazywanie funduszy bankom, dostawcom usług finansowych, giełdom, brokerom, korporacjom i przedsiębiorcom, dzięki czemu sięgają po niego głównie instytucje finansowe i światowe organizacje. Organy te kupują kryptowalutę najczęściej, za pośrednictwem krypto-giełdy.

Metoda ta ma charakter online i wymaga od inwestora wiedzy z zakresu kryptowalut oraz posiadania własnego wirtualnego portfela. Jest to niezbędne, gdyż przygotowanie umożliwia skuteczne poruszanie się po krypto-giełdzie, a prywatne konto na e-portfelu zakup i bezpieczne przechowywanie e-monety.

Metoda ta jest skuteczna, jednak kierowane głównie do profesjonalistów i zawodowych inwestorów. Nie oznacza to jednak, że tylko oni mogą inwestować w Ripple. Początkujący mogą sięgnąć po mniej skomplikowane sposoby, takie jak „Pakiet Startowy Ripple”.  

Metoda dla każdego – tryb offline i „Pakiet Edukacyjny Ripple”

Tryb offline to metoda, która nie wymaga dostępu do Internetu, szerokiej wiedzy z zakresu kryptogiełdy oraz prywatnego konta na wirtualnym portfelu, gdyż opiera się na szerokim zakresie pomocy ze strony pośrednika. Jedną z najpopularniejszych metod jest „Karta Ripple” będąca częścią „Pakietu Edukacyjnego Ripple”.  

Karta dostępu Ripple to dokument potwierdzającym zakup i posiadanie określonych jednostek e-monety. Na karcie znajdują się dane do logowania na prywatny profil wirtualnego portfela, na którym przechowywana jest krypto-moneta. Rozwiązanie to sprawia, że inwestor nie jest zobowiązany do samodzielnego wyboru e-portfela, założenia konta, a także jego prawidłowego zabezpieczenia. Cała ta czynność spada na barki pośrednika, który zobowiązuje się przechowywać e-monetę w bezpiecznym miejscu. Jednak wszelkie loginy do owego konta posiada wyłącznie właściciel kryptowaluty. Dane te znajdują się jedynie na karcie dostępu wygenerowanej przez system, a następnie wysłanej do jej właściciela. Nie mają one styczności, ze światem wirtualnym, dzięki czemu przechowywana kryptowaluta nie jest narażona na działania hakerów i internetowych złodziei.

Kartę dostępu Ripple można zdobyć poprzez zakup tzw. „Pakietu Ripple”, czyli oferty w skład, której wchodzą materiały edukacyjne i darmowe jednostki kryptowalyty. Jest to dość nowatorka metoda, która nie zawsze jest w pełni zrozumiała, choć zdobywa coraz większą liczbę odbiorców.