Bez použití internetu, čili co je to Karta Ripple?

„Vzdělávací balíček Ripple“ je služba určená hlavně pro začínající klienty, kteří mají v plánu vstoupit do světa investicí. Všechno díky charakteru produktu, který se skládá ze vzdělávacích materiálů a bezplatných jednotek kryptoměny Ripple. Díky tomu klient získá nejenom školící příručku, ale také získá zdarma e-minci. A jak je to možné? 

Bezpečné uchovávání kryptoměny, čili co je to Karta Ripple

Všechno díky kartě Ripple, čili dokladu, který potvrzuje nákup a přístup k získaným jednotkám kryptoměny. Každý klient, který provede nákup „balíčku Ripple“ nejdříve obdrží e-mail s přesným pokynem na obsluhu balíčku, a následně poštou „Kartu Ripple“. Přístupová karta bude zaslána ve speciálně zabezpečeném balíčku na klientem uvedenou adresu. Převzít ho bude možno teprve po prokázání se dokladem totožnosti.  

Na kartě Ripple se bude nacházet tzv. KÓD Ripple, čili přihlašovací jméno a heslo k soukromému účtu na virtuálním portfoliu, na kterém budou uchovávány získané jednotky e-mince. Účet bude zřízený a zabezpečený prostředníkem, ale přihlašovací jména k němu bude vlastnit pouze klient. Díky tomu nebude povinen zakládat vlastní e-portfolio, ani zavádět speciální zabezpečení před útoky hackerů a zlodějů.

V takové situaci bude mít klient pouze jeden úkol – bezpečně uchovávat svoji „Kartu Ripple“. Tento doklad se doporučuje uschovat na suchém a tajném místě, do doby přijetí rozhodnutí o zpeněžení vlastněných jednotek. Tato činnost je stejně jednoduchá, jako nákup „Vzdělávacího balíčku Ripple“. Stačí, že klient bude kontaktovat prodejce, bude ho informovat o své volbě a potvrdí přístup k portfoliu pomocí „Kódu Ripple“. Jednotky budou zpeněženy během několika dní.

Karta Ripple je jednoduchý a bezpečný způsob na uchovávání e-mince, protože Kód Ripple se nachází pouze na přístupové kartě, což znemožňuje jeho krádež hackery a internetovými zloději. Navíc, je to rovněž levný způsob na získání kryptoměny Ripple, která je stále oblíbenější a uznávanější na světovém trhu kryptoměn.