Balíček Ripple a hodnocení na internetu

Trh kryptoměn, podobně jako jiné investiční trhy, se potýká s těžkou konkurencí a častými útoky a obviněními z podvodu a loudění. Tyto útoky se týkají aktivit charakteru černého public relations a pokusu očernění produktu.

Balíček Ripple“, „Vzdělávací balíček Ripple“, nebo také „Startovací balíček Ripple“ jsou často nazývány podvodem, falešným produktem a pokusem vyloudění peněz. Tyto informace jsou prezentovány na stránkách vytvořených a vedených konkurencí. Je se s nimi možno setkat na každém trhu, na kterém je vedena prodej produktu.

Balíček vás Ripple“ je rovněž celkem inovativní forma získávání kryptoměny, která se občas setkává se smíšenými názory mezi klienty. Někteří z nich mohou být zklamání charakterem produktu, marží pro zprostředkovatele nebo formou uchovávání kryptoměny. Jsou i takoví klienti, kteří zcela nepochopili charakter balíčku nebo nemohli kontaktovat zprostředkovatele. V takové situaci se snažíme přesně vysvětlit charakter „Startovacího balíčku Ripple“, a také odpovídat na otázky klientů a rozptýlit jejich všechny pochybnosti.