Ripple pakete un krāpnieki, jeb kā darbojas konkurenti

Lai gan ir pagājuši divi gadi kopš kriptovalūtas apmācību pakešu izlaišanas, šāda veida produkti joprojām izraisa daudz diskusiju. Tomēr ļoti iespējams, ka aiz negatīvām atsauksmēm slēpjas negodīga konkurence. Kas raksturo šo daudzām diskusijām apvīto produktu un kādu reakciju tas ir saņēmis tiešsaistē?

 

Kriptovalūtas pakete, kaut kas iesācējiem?

Sākumā precizēsim, kas īsti ir kriptovalūtas apmācība paketes. Tās ir apmācības pakalpojumu veids, kas paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas padziļināt zināšanas par kriptovalūtām, sīki aprakstot kriptovalūtas, kuras izmanto kā ieguldījumu aktīvus.

Pats apmācības veids neatšķiras no tā, kas jau vairākus gadus ir standarts tiešsaistes apmācības nozarē. Mācību paketes piedāvā piekļuvi platformai ar ekspertu vadītām nodarbībām, jaunumiem, ielūgumiem uz tīmekļa semināriem, e-grāmatām un atbalsta materiāliem. Kā jūs varat uzminēt, kriptovalūtas izglītības paketes atšķiras ar to, ka, tas ir noteikts monētu skaits, kas katram iepakojumam pievienots kā bezmaksas bonuss. Katrā kriptovalūtas apmācību paketē tiek nolemts, kas noteiktā laikā ir viena no daudzsološajām e-monētām, un apmācības ietvaros vairāk koncentrējas uz tās tirgus potenciāla analīzi.

Pakete Ripple un tās ideja

Runājot par Ripple Izglītības Paketi, ir vērts uzsvērt, ka tā izmanto šāda veida izstrādājumiem raksturīgo “dalīto izplatīšanu”. Mācību materiāli, kas ietver apmācību, e-grāmatas un tīmekļa seminārus, nonāk pie klienta pa e-pastu, tiklīdz pasūtījums ir samaksāts.

Bezmaksas Ripple žetonu, kas pievienoti iepakojumam, nodošanas process ir nedaudz atšķirīgs. Lai nodrošinātu valūtu, tā nav norādīta pasta atslēgās, jo visi piekļuves dati tiek nosūtīti pasta sūtījuma veidā. Šīs procedūras mērķis ir samazināt iespēju, ka trešās personas pārtver žetonus. Lai piekļūtu gan bezmaksas kriptovalūtai, gan materiāliem, ir nepieciešams iepakojums, kas satur papildu instrukcijas.

Papildus instrukcijām par mācību materiālu lejupielādi nosūtītajā sūtījumā ir arī Ripple Piekļuves Karte. Šis ir īpašs dokuments, kas satur nejauši ģenerētu kodu un paroli platformas kontam, kurā tiek glabāti sūtījumam pievienotie Ripple žetoni.

Personai, kurai ir Ripple Piekļuves Karte, ir pieeja pašreiz uzkrātajiem līdzekļiem kriptovalūtas veidā, bet, lai to izņemtu, nepieciešama papildu e-pasta verifikācija. Tikai pēc tam, kad Ripple kods ir apstprināts ar piekļuves kartes brokerim un pārbaudīta identitāte, žetonus var iemaksāt izvēlētajā e-makā. Izplatīšanas uzņēmums drošības apsvērumu dēļ iesaka izmaksāt kriptovalūtu tikai pēc tam, kad būsi apguvis kriptovalūtas ieguldīšanas teorētiskos pamatus, kam sagatavoties var ar materiāliem, kas iekļauti paketē par kriptovalūtas Ripple investīcijām un pārvaldību.

Papildu informāciju var atrast pievienotajā video:

Pakiete Ripple ir produkts iesācējiem, tāpēc tiek pieņemts, ka kursa dalībnieki, pirms izmaksāt bezmaksas kriptovalūtas žetonus, vēlas iegūt zināšanas, kas vajadzīgas, lai to droši pārvaldītu tīklā.

 

 Pakete Ripple un atsauksmes

Pārlūkojot tiešsaistes forumus un nozares portālus, ir viegli redzēt, ka Pakete Ripple  ir pieņemta samērā sirsnīgi. Daudziem lietotāju vērtējumu apkopotājiem ir ļoti pozitīvas atsauksmes par šo produktu.

„Es priecājos, ka viņi beidzot iepazīstināja mūsu valsti ar Paketi Ripple. Mani tā interesē kopš tās parādīšanās tirgū. Pēc dažām nedēļām es varu teikt, ka esmu priecīgs. Pakete Ripple nodrošina augstu līmeni, lietošanas instrukcijas ir saprotamas, bet komunikācija ar klientu – efektīva. Šis produkts pārliecināja mani veikt ieguldījumus, lai gan es iepriekš neesmu ieguldījis. Tagad esmu nopelnījis divreiz vairāk nekā ieguldījums, galvenokārt pateicoties labajiem pamatiem kursa formā.

Nick: Janis 

„Mans tēvs, kad aizgāja pensijā, nopirka Paketi Ripple. Investēšana kļuva par viņa otro hobiju pēc makšķerēšanas. Es jautāju savam tēvam par Paketi Ripple, un viņš domā, ka apmācības pasniegtas ļoti pieejamā veidā apspriež jautājumus. Es zinu, ka mans tēvs jau ir izmantojis kriptovalūtu, kas iekļauta paketē, un viņš piemin pašu investīciju un Paketi Ripple pakotni kā superlatīvos.”

Nick: Aviras 

Laba komunikācija ar klientu, pārredzamimateriāli. Esmu daudz iemācījies, bet es labāk gribētu sākt ar kriptovalūtas maiņu.”

Nick: Skele 

„tie nav tik inovatīvi risinājumi, jo es jau esmu redzējis līdzīgas paketes, bet jūs nevarat noliegt to efektivitāti. Nopirksit e-grāmatas un saņemsiet kriptovalūu – kāds dod kaut ko vairāk?”

Nick: Edgars 

„kāds saka, ka sākuma pakete ir krāpniecība … Dažās valstīs ir vaučeri, citās valstīs sertifikāti, mums ir piekļuves kartes, un tas ir normāli, viss, kas jums jādara, ir jāizlasa! cilvēki, kad jūs mazliet lasāt par to, kā iegādāties kriptovalūtu, tādi dokumenti kā ripple kartes ir normāli.”

Nick:,  Erkis 

 

Pie mums nonāca arī epasti par Pakieti Ripple un tās atsauksmēm jaunu lietotāju vidū. Klienti parasti neziņo par nopietnām problēmām saistībā ar materiālu kvalitāti vai piegādes veidu.

„Es zinu, ka ne visi var skriet pēc sūtījumiem, un tas var šķist mazliet dīvaini, ja jūs vienkārši maksājat par lielāko daļu kursu tiešsaistē. […] Tomēr man nebija problēmu ar piegādi, materiālu saņemšanu un  Ripple izmaksu.”

Lietotājs: Eriks Kovalis 

Internetā lasīju, ka šī pakete ir izkrāpšana un paciņu neizņēmu, bet tagad to mazliet nožēloju, jo draugs to pasūtīja un ļoti uzslavēja apmācību.”

Lietotāji: Maris Dombrovis 

 Pakete Ripple un redaktoru atsauksmes

Mēs esam izpētījuši arī nozares portālus, kuru pārstāvji ir iepazinušies ar produkta raksturu un dalījušies viedoklī par Paketi Ripple. Zemāk ir daži piemēri:

 

Pakete Ripple pakete ir interesants un diezgan novatorisks piedāvājums investoriem iesācējiem. Protams, bezmaksas kriptovalūtas vienības šo produktu atšķir no citiem investīciju apmācības materiāliem.

Spied, lai uzzinātu vairāk par tematu Pakete Ripple” 

 „Pakete Ripple” ir mūsdienīgs pakalpojums, kas paredzēts iesācējiem investoriem, kuri ir nolēmuši sākt savu piedzīvojumu ar ieguldīšanu kriptovalūtā, kā arī cilvēkiem, kuri meklē inovatīvu un drošu ieguldījumu veidu.

Spied, lai uzzinātu vairāk par tematu „Pakete Ripple

 

Daudz informācijas par paketi var atrast arī starptautiskajos portālos, kas specializējas ieguldījumos kriptovalūtās. Šeit ir daži apgalvojumu piemēri:

Pirms kursa iegādes tiek veiktas plašas brokeru konsultācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties komplektu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Iesācējus investorus var iepriecināt ar salīdzinoši zemu cenu, jo viņi maksā tikai par mācību materiāliem un saņem kuponus kā e-monētas. Papildu ieguvums iesācējiem ir iespēja droši atgūt iegūto kriptovalūtu, izmantojot Ripple Code Card.

Spied, lai uzzinātu vairāk par tematu „Pakete Ripple

Elektroniskās monētas daudziem cilvēkiem piedāvā pievilcīgu iespēju ieguldīt un pavairot naudu, bet, lai spētu efektīvi ieguldīt, vispirms jāiegūst pamata zināšanas un pieredze. Tiešsaistes un tradicionālie kursi palīdz apgūt teoriju un atbilstoši pārbaudīt šīs jaunās prasmes. Tas atbalsta ieguldītāja pirmos soļus kriptovalūtas tirgū un palīdz novērst ieguldījumu kļūdas, kurām pretējā gadījumā būtu nopietnas sekas. Pateicoties iegūtajām zināšanām, jūs varat ne tikai izvairīties no zaudējumiem, bet arī iegūt potenciālu.

Spied, lai uzzinātu vairāk par tematu „Pakete Ripple

 Tātad, ja vēlaties sākt ieguldīt savā nākotnē, jūs interesē kriptovalūtas un ticat Ripple panākumiem, Ripple Educational Forafit ir produkts jums, pateicoties kuram jūs varat iemācīties teorētiskus un praktiskus ieguldīšanas veidus, un bezmaksas Ripple vienības mudina jūs apgūt paketi kā bonuss.

Spied, lai uzzinātu vairāk par tematu „Pakete Ripple

Pakete Ripple un krāpnieki?

Neskatoties uz visu šo labvēlīgo saturu, šad un tad parādās – galvenokārt Čehijas un Ungārijas vietnēs – informācija, ka Pakete Ripple var būt krāpšana? Kāpēc šāda pārliecība par produktu, kas nozares portālos savāc tik daudz uzslavu? Iemesls var būt tā sauktais apgrieztais kars vai mēģinājums diskreditēt konkurenci.

Melnais PR gandrīz no paša sākuma ir sekojis Paketei Ripple, bet, kas ir interesanti, lapas ar negatīvu viedokli parādās tikai … divās vai trīs valodās, kas starptautiska produkta gadījumā ir vismaz dīvaini. Čehu valodā internetā ir sākusies plaša kampaņa pret Paketi Ripple, kā jau rakstīja viens no portāliem „Nepoctivá konkurence aneb jsou balíček ripple podvodníci?”. Rakstā apskatīts vairākas pagrīdes lapas, kurās tika publicētas gandrīz identiskas, neatbalstītas, specifiskas ziņas ar virsrakstiem “Pakete Ripple ir krāpšana”.

Ir svarīgi saprast, ka, neskatoties uz tīmeklī parādīto negatīvo saturu, ir grūti secināt, uz ko tieši balstāš maldināšana. Saturs bieži ir pretrunā viens ar otru, sniedzot foto pierādījumus kā “pierādījumus” vai saistot Paketi Ripplear zināmām izkrāpšanām, neskatoties uz netiešiem pierādījumiem, ka šāda saikne pastāv.

 

Kas krāpj lasītājus?

Baumas par krāpšanos var vienkārši būt negatīvas konkurences kampaņas sastāvdaļa. Īpaši aizdomīgs ir izplatītais saturs, kas tiek kopēts vairākās vai pat dučos pagrīdes lapu, kurās tiek reklamēti zināmi brokeri.

Lai gan teorētiski ir iespējams izsekot tam, kam pieder domēns, tīmekļa vietnes iestatīšana ar viltotu vārdu ir ārkārtīgi vienkārša, jo domēna un mitināšanas uzņēmumi neprasa datu pārbaudi privātiem klientiem. Efekts? Internetā pārpludinātā viltotā satura milzīgums, no kura lielāko daļu noņem nevis noņemot lapu, bet gan iekrītot Google reitingā. Tāpēc vispopulārākā meklētājprogramma ir rīks, kas efektīvāk pārbauda saturu nekā likums, taču pat tam ir savi ierobežojumi – lapas ir augsta ranga un tāpēc “Google” acīs ir “uzticamas” (lai lapai būtu augsts vērtējums, tai nav jābūt patiesi ticamai, bet tikai ar viltus neitrālu saturs) var atļauties pat ļoti bargas negatīvas kampaņas, kas netieši vērstas uz konkurenci.

Pakete Ripple un apkrāptie klienti  …

Neskatoties uz lapām, kas informē par krāpšanu, mēs nevarējām sasniegt nevienu klientu, kas piekrāpts ar Paketi Ripple. Par Paketi Ripple ir pozitīvas vai neitrālas atsauksmes starp reāliem klientiem, klientiem un lietotājiem.

Vai tāpēc mēs varam teikt, ka negatīvā kampaņa bija veiksmīga? Grūti pateikt. Pirmām kārtām, lai konkurenti iegūtu, potenciālajiem Paketes Ripple klientiem būtu jāmeklē alternatīvas. Un tā kā pakete ir produkts, kas paredzēts iesācējiem, tikpat iespējams variants ir arī tas, ka … vienkārši šādus cilvēkus atturēs mācīties. Jau no paša sākuma, jūtoties nedroši uz nepazīstamas zemes, tā vietā, lai pārietu uz konkurenci, cilvēki, kas ir ieinteresēti ieguldīt kriptovalūtās, var pamest savu mērķi citiem aktīviem.

Varbūt tas ir sliktā PR avots? Negatīvas kampaņas var organizēt uzņēmumi, kas nekonkurē un neinvestē kriptovalūtās vai veic apmācības, bet brokeri vai, kuriem personas, kas glabā savu kriptovalūtu ārpus biržas, ir nevēlama parādība? To ir grūti pateikt droši, jo lieta šķiet ārkārtīgi sarežģīta un kļūst neiespējami apsūdzēt vienu konkrētu uzņēmumu negodīgu kampaņu veikšanā.

Viena lieta ir skaidra – nopietnu biznesmeņu starpā nekad nevajadzētu fotografēt kampaņu, lai piedēvētu konkurenci “krāpšanai”.