„Ripple“ paketas ir internetinės nuomonės apie jį. Išanalizuokime naują produktą

„Ripple“ paketas yra naujovė investicinėje rinkoje, kuri visus nustebino dideliu susidomėjimu. Tai atnešė ir gerąsias, ir blogąsias puses. Taigi kyla klausimas, ar verta skirti jam laiko? Mūsų redaktoriai nusprendė išanalizuoti „Ripple“ paketą ir nuomones apie jį Internete.

 „Ripple“ paketas – nuomonės

Norėdami išanalizuoti situaciją Internete ir nuomonę apie šį produktą, nusprendėme paklausti mūsų skaitytojų apie : „Ripple“ paketą. Pripažįstame, kad efektai buvo intriguojantys.

Paaiškėjo, kad didžiulis skaičius – 76 komentarai iš 87 – buvo teigiami. Klientai gyrė platų mokomąjį rinkinį, saugaus kripto valiutų saugojimo formą, lengvą prieigą prie aktyvų, paprastą platformos valdymą, taip pat visą produkto idėją. Žemiau skelbiame keletą įdomių pasisakymų, kuriuos įsiminėme:

Džiaugiuosi, kad jie pagaliau pristatė „Ripple“ paketą pas mus. Mane tai domino nuo pat pasirodymo rinkoje. Po kelių savaičių galiu pasakyti nuoširdžiai, esu sužavėtas. „Ripple“ paketas, tai aukštas lygis, naudojimo instrukcijos yra suprantamos, o bendravimas su klientu – gera. Šis produktas mane įtikino investuoti, nors anksčiau to nedariau. Uždirbau dvigubai, daugiausia dėl gerų kurso pagrindų.

Vardas: Gediminas 

Mano tėvas nusipirko „Ripple“ paketą, būdamas pensijoje. Investavimas tapo antruoju jo hobiu po žvejybos. Paklausiau savo tėvo apie „Ripple“ paketą ir jis mano, kad mokymai aiškina problemas labai prieinamu būdu. Aš žinau, kad tėtis jau panaudojo kripto valiuta, pridėta prie paketo, o apie pačią investiciją bei „Ripple“ paketą kalba labai teigiamai.

Vardas: Algirdas 

Geras kontaktas su klientu, suprantamos medžiagos. Aš išmokau daug, bet verčiau norėčiau pradėti nuo kripto valiutų biržos.

Vardas: Linas

Labai geras kontaktas su klientu, jie į el. laiškus reaguoja tą pačią dieną. Mokymai aiškiai ir išsamiai paaiškina visas problemas, nors turėjau problemų dėl kai kurių „blockchain“ technologijos vertimų.

Vardas: Jogaila 

Neseniai Internete perskaičiau, kad „Ripple“ paketas, tai apgaulė… kaip žmonės gali kurti ir skleisti tokias nesąmones? Tai puikus būdas gauti ir saugoti „Ripple“ bei išmokti investuoti nuo nulio. Daug išmokstu ir kai ateis tinkamas momentas, pradėsiu investuoti. Vis dėlto manęs dar daug laukia…

Vardas: Dalius

Deja, taip pat buvo kritikos, kad trūksta platesnio kripto valiutų pasiūlymo, pavėluoto atsakymo į el. laiškus  ir negatyvūs komentarai Internete,  kad „Ripple“ mokymo  paketas, gali būti apgaule.

Šis paskutinis kaltinimas mus labiausiai suintrigavo, todėl nusprendėme jį išanalizuoti. Pastebėjome, kad negatyvus komentaras buvo įtartinuose puslapiuose, kurie dažnai naudojami kuriant neigiamas kampanijas, skirtas sužlugdyti  konkurenciją. Todėl nemanome, kad tokios svetainės yra ypač patikimos.

 Kam skirtas mokymo paketas su kripto valiuta?

Tokia didelė teigiamos nuomonės banga kelia klausimą – iš kur tokia sėkmė? Pabandysime apibrėžti, kas galėtų susidomėti „Ripple“ paketu. Šio tipo pakuotės yra ganėtinai nauja idėja, apjungianti mokymus su praktinėmis investicijomis. Kripto valiutų paketo tikslas – suderinti mokomosios medžiagos – internetinių seminarų, straipsnių, analizės – pirkimą su kripto valiutų monetomis, kurios pridedamos nemokamai. Paprastai mokymo paketas su kripto valiuta yra labiau skirtas žmonėms, kurie anksčiau iš viso neinvestavo arba kuriems tai būtų pirmoji investicija į kripto valiutą. Paketuose esanti medžiaga skirta paaiškinti investavimo procesą, detalizuojant investavimo į kripto valiutas temą. Be to, mokymų metu galite šiek tiek sužinoti apie atskirų kripto valiutų savybes ir kriptografinę technologiją.

Mokomajame pakete su kripto valiuta dažniausiai randame informaciją pradedantiesiems. Tai išskiria šio tipo produktą iš konkurentų produktų – ekspertai, vykdantys kitokio tipo mokymus, kurių specializacija yra kripto valiutos, dažnai visai nesirūpina, kad jų argumentai būtų prieinami pradedantiesiems. Savo ruožtu nemokama medžiaga Internete aptaria temą neteisingai, paviršutiniškai ar nenuosekliai.

 Ką sudaro „Ripple“ paketas?

„Ripple“ paketas yra elektroninių knygų, internetinių seminarų ir mokomosios medžiagos rinkinys, skirtas entuziastams, investuojantiems į „Ripple“ kripto valiutą. Komplektas pateikiamas su vadinamąja „Ripple“ kortele, leidžiančia prisijungti prie nemokamų kriptovaliutų vienetų, su kuriais galite pradėti praktinę investicijos dalį.

Mokymo medžiaga, esanti „Ripple“ mokymo pakete, yra įdomiai paruošta ir apima platų žinių spektrą, ne tik apie kripto valiutą, bet ir apie bendruosius investavimo principus. Būtent skaidrumas daro jį ypač geru pasiūlymu kiekvienam, kuris pradeda savo nuotykius su investicijomis – ne tik kripto valiutomis.

Vienas įdomiausių sprendimų, naudojamų „Ripple“ pakete, yra kripto valiutos saugojimo būdas. Klientas kartu su pakuote gauna vadinamąją „Ripple“ kortelė, kurioje yra „Ripple“ kodas. „Ripple“ kodas savo ruožtu suteikia prieigą prie visiškai nemokamų kripto valiutų vienetų. Tai yra vienu metu paskyra, kurioje saugomi „Ripple“ elementai, prisijungimo vardas ir slaptažodis, kurį paketo savininkas gali pasirinkti bet kuriuo metu. Prieigą prie sąskaitos gali tik asmuo, turintis „Ripple“ kortelę.

 Kaip pasiimti monetas, pridėtas prie „Ripple“ paketo?

Norėdami išimti „Ripple“ monetas iš savo sąskaitos, reikia susisiekti su įmone aptarnaujančia „Ripple“ paketą. Tarpininkas apsaugos pradedančiuosius investuotojus nuo kripto valiutų praradimo, atsirandančių  prekiaujant jais kriptografinėje biržoje. Todėl „Ripple“ prieigos kortelė yra puiki galimybė tiems, kurie nori laikyti monetas offline.

 

“Ripple“ paketas ir redakcijos nuomonė

Mūsų nuomone, „Ripple“ paketas turi teigiamą nuomonę, nors vargu ar tai sudomins entuziastus, prekiaujančius kripto valiutomis biržoje. Taip yra todėl, kad, palyginti su konkurencingais mokymais, „Ripple“ mokymo paketas tikrai siūlo daugiau už daug mažesnę kainą. Didelis pliusas yra ir nemokami kripto valiutos vienetai, kurių dėka investuotojas gali išmokti praktinę kapitalo valdymo pusę. Taigi „Ripple“ paketas yra įdomus pasiūlymas pradedantiesiems investuotojams. Pristatytos medžiagos turėtų efektyviai pasiruošti pirmosioms investicijoms, o „Ripple“ žetonų laikymo būdas jas gerai apsaugo. Taigi, kaip ir dauguma mūsų skaitytojų, „Ripple“ paketą vertiname teigiamai.