Bez interneta izmantošanas, jeb kas ir Ripple Karte

“Ripple Izglītības Pakete” ir pakalpojums, kas adresēts galvenokārt iesācēju klientiem, kuri plāno ienākt investīciju pasaulē. To atļauj produkta veids, kas sastāv no mācību materiāliem un bezmaksas Ripple kriptovalūtas vienībām. Pateicoties tam, klients ne tikai iegūs apmācību komplektu, bet arī bez maksas saņems e-monētu. Bet kā tas ir iespējams?

 Droša kriptovalūtas glabāšana, jeb kas ir Ripple Karte

Pateicoties Ripple kartei, t.i., dokumentam, kas apstiprina pirkumu un piekļuvi saņemtajām kriptovalūtas vienībām. Katrs klients, kurš iegādāsies “Ripple Starta Komplektu”, vispirms saņems  e-pastu ar detalizētām paketes lietošanas instrukcijām, bet pēc tam pa pastu saņems “Ripple Karti”. Piekļuves karte tiks nosūtīta īpaši drošā iesaiņojumā uz klienta norādīto adresi. To var saņemt tikai pēc personas apliecības uzrādīšanas.  

Ripple kartē  būs tā sauktais Ripple KODS, t.i., privātā konta lietotājvārds un parole virtuālajā makā, kurā tiks glabātas saņemtās e-monētu vienības. Kontu izveidos un aizsargās starpnieks, bet tikai klientam būs tā pieteikšanās informācija. Pateicoties tam, nevajadzēs izveidot savu e-maku vai veikt specializētus drošības pasākumus pret hakeru uzbrukumiem un zagļiem.

Šajā situācijā klientam būs tikai viens uzdevums – droši uzglabāt savu “Ripple Karti”. Šis dokuments jāuzglabā sausā un slepenā vietā, līdz jūs nolemjat pelnīt naudu no savām kriptovalūtas vienībām. Šī darbība ir tikpat vienkārša kā “Ripple Izglītības Pakete” pirkšana. Pietiek, ja klients sazinās ar pārdevēju, informē par savu izvēli un apstiprina piekļuvi makam, izmantojot “Ripple Kodu”. Pēc dažām dienām vienības tiks pārskaitītas skaidrā naudā.

Ripple Karte ir vienkāršs un drošs e-monētu glabāšanas veids, jo Ripple Kods ir pieejams tikai piekļuves kartē, kas neļauj hakeriem un tiešsaistes zagļiem to nozagt. Turklāt tas ir arī lēts veids, kā iegūt Ripple kriptovalūtu, kas gūst atzinību pasaules kriptovalūtu tirgū.