Kā iegādāties Ripple un pārbaudīt tā vērtību?

Ripple kriptovalūta ir viena no nedaudzajām virtuālajām monētām, kas vienmēr uztur vienu no augstākajām kriptobiržas pozīcijām. Šī situācija nozīmē, ka tai ir liela interese starp starptautiskām korporācijām, kā arī privātiem ieguldītājiem. Šī situācija nozīmē, ka to var iegūt vairākos veidos.

Profesionālās iegādes metodes – tiešsaistē

Ripple ļauj ātri un globāli pārskaitīt līdzekļus bankām, finanšu pakalpojumu sniedzējiem, biržām, brokeriem, korporācijām un uzņēmējiem, pateicoties tam to galvenokārt izmanto finanšu iestādes un globālas organizācijas. Šīs iestādes visbiežāk pērk kriptovalūtu, izmantojot biržu kriptovalūtas maiņai.

Šī metode ir tiešsaistē un prasa ieguldītājam zināšanas par kriptovalūtām un savu virtuālo maku. Tas ir nepieciešams, jo sagatavošanās ļauj efektīvi pārvietoties pa kriptovalūtas biržu, kā arī privātā e-maka kontā, lai iegādātos un droši uzglabātu e-monētas.

Šī metode ir efektīva, tomēr galvenokārt adresēta profesionāļiem un ieguldītājiem ar lielu pieredzi. Tas tomēr nenozīmē, ka tikai viņi var ieguldīt Ripple. Iesācēji var atrast mazāk sarežģītas metodes, piemēram, “Ripple Starta Paketi”.

 

Metode visiem – bezsaistes režīms un “Ripple Izglītības Pakete”

Bezsaistes režīms ir metode, kurai nav nepieciešama piekļuve internetam, plašas zināšanas par šifrēšanu un privātais konts virtuālajā makā, jo tā pamatā ir plaša starpnieka palīdzība. Viena no populārākajām metodēm ir “Ripple Karte”, kas ir daļa no “Ripple Izglītības Paketes”.  

Ripple piekļuves karte ir dokuments, kas apliecina īpašu e-monētu vienību iegādi un glabāšanu. Karte satur pieteikšanās datus privātajam virtuālā maka profilam, kurā tiek glabāta kripto monēta. Šis risinājums nozīmē, ka ieguldītājam nav pienākuma patstāvīgi izvēlēties e-maku, izveidot kontu, kā arī tā pienācīgu drošību. Visa šī darbība gulstas uz brokera pleciem, kurš apņemas e-monētu uzglabāt drošā vietā. Tomēr visa pieteikumu informācija šajā kontā pieder tikai kriptovalūtas īpašniekam. Šie dati ir tikai piekļuves kartē, ko ģenerē sistēma un pēc tam nosūta tās īpašniekam. Viņiem nav kontakta ar virtuālo pasauli, pateicoties kuriem glabātā kriptovalūta netiek pakļauta hakeru un interneta zagļu darbībām.

Ripple piekļuves karti var iegūt, iegādājoties tā saukto “Ripple Paketi”, kas ir piedāvājums, kas ietver mācību materiālus un bezmaksas kriptovalūtas vienības. Šī ir diezgan inovatīva metode, kas ne vienmēr tiek pilnībā izprasta, kaut arī tā gūst aizvien vairāk piekritēju.