Ripple hankimise uuenduslik viis – tutvu Ripple Stardipakett

Krüptovaluuta Ripple on üks vähestest e-rahadest, mis on investorite seas nii laialdase huvi äratanud. Selle poole pöörduvad rahvusvahelised korporatsioonid, pangad, ettevõtted, investeerimisettevõtted ja erainvestorid. On muutunud üheks krüptobörsi liidriks, tänu millele soovivad sellesse investeerida mitte ainult asjatundjad vaid ka amatöörid. Neile teistele on loodud spetsiaalne, väljaõppe ja tasuta krüptovaluuta ühikud liitev meetod, ehk „Ripple Stardipakett”.

Investeering tulevikku, ehk kuidas hankida oma Ripple?

Krüptovaluuta Ripple, see on krüptobörsil, valuutavahetuspunktis, ja statsionaarses krüptovaluuta punktis saadaolev rahvusvahelise olemusega e-raha. Selle võib interneti vahendusel osta ja oma krüpto-rahakoti isiklikul kontol säilitada. Meetod on tõhus ja kontrollitud, sest see on suunatud peamiselt professionaalidele. Aga kuidas siis amatööridega jääb?

Isikud, kellel puudub suurem krüptovaluutade hankimise ja säilitamise kogemus ning krüptobörssi puudutavad laialdased teadmised, võivad kasutada offline režiimi, ehk e-portaalil isiklikku konto omamist mitte nõudvaid meetodeid. Meetodeid, milles enamusi ülesandeid realiseerib vahendaja.  Üks neist on „Ripple Stardipakett ”. 

Lihtsalt ja turvaliselt, ehk tutvu „Ripple Stardipakett

Pakett Ripple”, see on oma investeerimisseiklusi alustada soovivatele, algajatele investoritele mõeldud teenus. Inimesed otsivad lihtsat ja turvalist investeerimise meetodit. Selgub, et tänu oma osadele võib „Ripple Stardipakett” selle neile tagada.

Esiteks on e-raamatute, veebiseminaride ja koolituste tüüpi õppematerjalid, mis valmistavad algaja investori ette investeeringute maailma astumiseks. Tänu neile võib ta tutvuda põhiliste ja edasijõudnud investeerimisreeglitega. See avab talle uksed krüptovaluutade maailma ja arendab temas välja e-turul valitseva olukorra kiire ning tõhusa analüüsimise võime.  

Teiseks on „Paketile Ripple” boonusena lisatud teatud kogus krüptovaluuta Ripple tasuta ühikuid. E-raha säilitatakse vahendaja poolt loodud, turvatud ja hallatava virtuaalse rahakoti erakontol. Juurdepääsu kontole omab „Ripple juurdepääsukaardi” abil ainult klient.  

Offline režiimis krüptovaluuta, ehk mis on Ripple juurdepääsukaart

Ripple Stardipaketi” oluliseks osaks on nn Ripple Kaart, ehk e-raha ühikute omamist ja haldamist kinnitava dokumendi füüsiline versioon. Ripple kood sisaldab virtuaalse rahakoti platvormil paikneva erakonto, millel omandatud ühikuid säilitatakse, kasutajanime ja salasõna. Need andmed on avaldatud ainult Ripple Kaardil, millele ainult klient juurdepääsu omab.

Ripple Kaart edastatakse „Ripple Õppepaketi” tasuta boonusena ja tarnitakse posti teel. Saadetise võib, peale enda identifitseerimist, vastu võtta ainult väljastaja. Peale Ripple kaardi kättesaamist tuleb see turvata ja säilitada kuivas kohas kuni omanduses olevate krüptovaluuta ühikute müümiseni.

Enamgi veel, et klient teaks, kuidas ostetud paketti kasutada, saadavad ettevõtte esindajad meili teel „Paketi Ripple”, „Ripple Koodi” ja omanduses olevate ühikute kontrollimise võimaluste üksikasjalikud kasutusjuhendid. 

Miks „Ripple Stardipakett? Klientide ja spetsialistide arvamused

„Ripple Stardipakett” on üsna uuenduslik õppematerjalide, aga ka krüptovaluuta teatud ühikute hulga hankimise meetod. Meetod on saanud nii amatööride kui spetsialistide seas erinevate arvamuste osaliseks. Mõned võivad pärineda mõnevõrra tundlikuks tehtud ostjatelt, kes ei ole tõenäoliselt pakkumise põhimõtet mõistnud. Mõned võivad olla konkureeriva ettevõtte poolt genereeritud vihaväljendusteks. Tasub aga tähele panna, et enamus paketi kasutajatest suhtuvad sellesse positiivselt, millele viitavad alltoodud näited:

  • Sain õppematerjalid ja krüptovaluuta … mida veel tahta võiks?

Kasutaja: Doris Marimäe, allikas: krüptovaluutad.ekspert

  • Vahendaja saab üsna suure vaheltkasu aga sa ei pea rahakotti looma, see on siis plussiks. Ripple ise püsib hästi, mistõttu müün varsti kasuga maha,

Kasutaja: Aadu S., allikas: bithub.ee

  • ma sain samuti 250 euro eest ripple valuutat ja sain ripple karistuse, helistas üks inimene ja soovitas uut valuutat aga ootan edasi, mis sellest ripplest saab

Kasutaja: Ats, allikas: www.cryptonsnews.ee

  • keegi ütles, et stardipakett on pettus … aga inimesed, kui vähegi krüptovaluuta ostmise viisidest lugeda, siis sellised dokumendid nagu ripple kaart on normaalne asi. Ühtedes riikides on vautšerid, teistes sertifikaadid, meil on juurdepääsukaart, normaalne asi, tasub vaid läbi lugeda!

Kasutaja: Siim Pärnu, allikas: https://forum.bitcoin.ee

  • see ei ole nii väga uuenduslik lahendus, sest olen sarnaseid pakette juba näinud aga ei saa nende tõhusust salata. Ostad e-raamatud ja saad krüpto – kes sulle veel enamat pakub?

Marianna Tiivik, allikas: https://kryptowaluutad.info.ee

Need on veebis saadaolevatest, vaid mõned „Ripple Stardipaketi” puudutavatest arvamustest. Enamgi veel, tootest endast võime lugeda ka paljudes valdkonna portaalides.

Miks tasub „Ripple Stardipakett” kasutada?

Pole raske märgata, et „Pakett Ripple” on endas teooria ja praktika liitev uuenduslik lahendus. Teenus tagab juurdepääsu õppematerjalidele ja võimaldab hankida ka krüptovaluuta tasuta ühikuid. See toimib nii, et kuigi klient maksab ainult õppematerjalide eest, saab ta krüptovaluuta tasuta. Tulemusena saab ta võimaluse investeerimise valdkonnas oma teadmisi avardada ja tunda end tõelise investorina.

„Paketi Ripple” ostmine on väga lihtne – piisab vahendajaga ühenduse võtmisest, koostöö üksikasjadega tutvumisest ja seejärel määratletud stardipaketi tellimisest. Tulemusena saab klient kaks saadetist:

  • meili teel juhendi, kuidas ostetud õppematerjale kasutada, saadud krüptovaluutat säilitada ja selle väärtust kontrollida,
  • posti teel paki, mis sisaldab virtuaalses rahakotis olevale kontole, milles e-raha ühikuid hoitakse, juurdepääsu võimaldava „Ripple Koodiga” „Ripple Kaarti”.

Seega võib julgelt kinnitada, et „Ripple Stardipakett” on:

  • lihtne, sest piisab kliendi poolsest paketi tellimisest ja Ripple Kaardi hoiustamisest,
  • praktiline, sest lisaks e-rahale saab klient ka õppematerjalid,
  • tulevikku suunatud, sest Ripple boonusühikud võivad osutuda tulusaks investeeringuks.

Mistõttu tuleb välja, et „Pakett Sinu Ripple” on uuenduslik ja tõhus õppematerjalide ning krüptovaluuta tasuta ühikute hankimise meetod. Seoses oma olemusega on meetod saanud erinevate arvamuste osaliseks, usume aga siiski, et valdav enamus klientidest on antud meetodiga rahul.