Pakiet Ripple i opinie w sieci

Rynek kryptowalut, podobnie jak inne rynki inwestycyjne, zmaga się ze srogą konkurencją i częstymi atakami i oskarżeniami o oszustwo i wyłudzenia. Ataki te dotyczą zwykle działań o charakterze czarnego public relations i próby zniesławienia produktu.

„Pakiet Ripple”, „Pakiet Edukacyjny Ripple”, czy też „Pakiet Startowy Ripple” nazywane są często oszustwem, fałszywym produktem i próbą wyłudzenia pieniędzy. Informacje te prezentowane są zwykle na stronach stworzonych i prowadzonych przez konkurencję. Można na nie trafić na niemal każdy rynku, na którym prowadzona jest sprzedaż produktu.

Pakiet Twój Ripple” to również dość innowacyjna forma pozyskania kryptowalyty, która czasem spotyka się z mieszaną opinią wśród klientów. Niektórzy z nich mogą być rozczarowani charakterem produktu, marżą dla pośrednika lub formą przechowywania kryptowaluty. Zdarzają się także klienci, którzy nie zrozumieli w pełni charakteru pakietu lub nie mogli skontaktować się z pośrednikiem. W takiej sytuacji staramy się dokładnie wyjaśnić charakter „Pakietu Startowego Ripple”, a także odpowiadać na pytania klientów i rozwiewać ich wszelkie wątpliwości.