Nowa metoda zdobycia Ripple – poznaj „Pakiet Edukacyjny Ripple”

Kryptowaluta Ripple to jedna z niewielu e-monet, która znalazła się w tak szerokim kręgu zainteresowania inwestorów. Sięgają po nią międzynarodowe korporacje, banki, przedsiębiorstwa, firmy inwestycyjne i prywatni inwestorzy. Stała się jednym z liderów na kryptogiełdzie, dzięki czemu chcą w nią inwestować nie tylko specjaliści, ale również amatorzy. Dla tych drugich stworzono specjalną metodę łączącą edukację z darmowymi jednostkami kryptowaluty, czyli „Pakiet Edukacyjny Ripple”.

Inwestycja w przyszłość, czyli jak zdobyć swojego Rippla?

Kryptowaluta Ripple to e-moneta o międzynarodowym charakterze dostępna na kryptogiełdzie, kantorze online i stacjonarnym krypto-kantorze. Można ją kupić za pośrednictwem internetu i przechowywać na własnym koncie krypto-portfela. Metoda ta jest skuteczna i sprawdzona, lecz kierowana głównie do profesjonalistów. A co natomiast z amatorami?

Osoby, które nie mają dużego doświadczenia w pozyskiwaniu i przechowywaniu kryptowalut mogą skorzystać z trybu offline, czyli metody niewymagającej własnego konta na e-portfelu, ani obszernej wiedzy na temat kryptogiełdy. Metodzie, w której większość zadań realizuje pośrednik.  Jedną z  nich jest „Pakiet Edukacyjny Ripple”. 

Prosto i bezpiecznie, czyli poznaj „Pakiet Edukacyjny Ripple

„Pakiet Ripple” to usługa przeznaczona dla początkujących inwestorów, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem. Ludzi szukających prostego i bezpiecznego sposobu  na inwestycje. Okazuje się, że „Pakiet Startowy Ripple” może im to zapewnić, dzięki dwóm elementom.

Pierwszym są materiały edukacyjne typu ebooki, webinaria i szkolenia, które przygotują początkującego inwestora do wejścia w świat inwestycji. Dzięki nim będzie on mógł poznać podstawowe i zaawansowane zasady inwestowania. Otworzy mu to drzwi do świata kryptowalut i wyrobi umiejętność szybkiej i skutecznej analizy sytuacji na rynku e-monet.  

Drugim jest określona ilość darmowych jednostek kryptowaluty Ripple dołączonych, jako bonus do „Pakietu Ripple”. E-moneta przechowywana będzie na prywatnym koncie wirtualnego portfela stworzonym, zabezpieczonym i zarządzanym przez pośrednika. Dostęp do konta posiadać będzie jedynie klient za sprawą „Karty dostępu Ripple”.  

Kryptowaluta w trybie offline, czyli czym jest karta dostępu Ripple

Istotnym elementem „Pakietu Startowego Ripple” jest tzw. karta Ripple, czyli fizyczna wersja dokumentu potwierdzającego posiadanie i zarządzenie jednostkami e-monety. Kod Ripple zawiera login oraz hasło do prywatnego konta na platformie wirtualnego portfela, na którym przechowywane będą posiadane jednostki. Dane te udostępnione są wyłącznie na karcie Ripple, do której dostęp ma jedynie klient.

Karta Ripple przekazywana jest, jako darmowy bonus do „Pakietu Edukacyjnego Ripple” i dostarczana drogą pocztową. Przesyłkę może odebrać jedynie nadawca po potwierdzeniu swojej tożsamości. Po odbiorze kartę Ripple należy zabezpieczyć i przechowywać w suchym miejscu, do czasu chęci sprzedania posiadanych jednostek kryptowaluty.

Co więcej, by upewnić się, że klient wie, jak wykorzystać zakupiony pakiet, przedstawiciele firmy wyślą drogą mailową dokładną instrukcję obsługi „Pakietu Ripple”, użycia „Kodu Ripple” i możliwości sprawdzenia wartości posiadanych jednostek. 

Dlaczego „Pakiet Edukacyjny Ripple”? Opinie klientów i specjalistów

„Pakiet Startowy Ripple” to dość innowacyjna metoda pozyskania materiałów edukacyjnych, a także określonej ilości jednostek kryptowaluty. Spotyka się ona z różnymi opiniami zarówno wśród amatorów, jak i specjalistów. Niektóre z nich mogą pochodzić od nieco przewrażliwionych odbiorców, którzy prawdopodobnie nie zrozumieli idei oferty. Inne mogą być bezpodstawnym hejtem generowanym przez firmy konkurencyjne. Warto jednak zauważyć, że większość z użytkowników pakietu pozytywnie wypowiada się na jego temat, na co wskazują poniższe przykłady:

  • Dostałam materiały edukacyjne i kryptowalutę … czy można chcieć więcej?

Nick: Dania Marciniak, źródło: kryptowaluty.expert

  • Pośrednik bierze dość sporą prowizję, ale nie musze zakładać portfela, więc to na plus. Sam Ripple trzyma się dobrze, więc niebawem sprzedam z zyskiem,

Nick: Adam S., źródło: bithub.pl

  • ja też dostałem walutę ripple za 1000 zł i dostałem karę ripple, odezwał się człowiek i proponował nową walutę ale czekam dalej co będzie z tym ripplem

Nick: Adasiowy, źródło: www.bankier.pl

  • ktoś mówi, że pakiet startowy to oszustwo … ale ludzie, jak sobie poczytacie trochę o sposobach zakupu kryptowaluty to dokumenty jak karta ripple są normalną sprawą. W jednych krajach są vouchery, w innych certyfikaty, my mamy karty dostępu i to normlana sprawa, wystarczy poczytać!

Nick: Zygmunt Podolsk, źródło: https://forum.bitcoin.pl

  • nie jest to aż tak innowacyjne rozwiązania bo podobne pakiety już widziałem, ale nie można odmówić im skuteczności. Kupisz ebooki i dostaniesz krypto – ktoś daje coś więcej?

Marianna Dolc, źródło: https://kryptowaluty.info.pl

To tylko kilka z licznych przykładów opinii na temat „Pakietu Startowego Ripple” dostępnych w sieci. Co więcej, o samym produkcie możemy przeczytać również na wielu portalach branżowych.

Dlaczego warto skorzystać z „Pakietu Edukacyjnego Ripple”?

Nietrudno zauważyć, że „Pakiet Ripple” to nowatorskie rozwiązanie łączące w sobie teorię z praktyką. Usługa zapewnia dostęp do materiałów edukacyjnych, a także umożliwia zdobycie darmowych jednostek kryptowaluty. Dzieje się tak, gdyż klient zapłaci wyłącznie za materiały edukacyjne, zaś kryptowalutę otrzyma za darmo. W efekcie będzie mógł poszerzać swoją wiedzę z zakresu inwestowania i poczuć się, jak prawdziwy inwestor.

Zakup „Pakietu Ripple” jest bardzo prosty – wystarczy skontaktować się z pośrednikiem, poznać szczegóły współpracy, a następnie zamówić określony pakiet startowy. W efekcie klient otrzyma dwie przesyłki:

  • drogą mailową instrukcję, jak skorzystać z zakupionych materiałów szkoleniowych, jak przechowywać otrzymaną kryptowalutę i jak sprawdzić jej wartość,
  • drogą pocztową paczkę, w której znajdować się będzie „Karta Ripple” z „Kodem Ripple” umożliwiającym dostęp, do prywatnego konta na wirtualnym portfelu, na którym przechowywane będą jednostki e-monety.

Można zatem śmiało powiedzieć, że „Pakiet Startowy Ripple” jest:

  • prosty, gdyż wystarczy, że klient zamówimy swój pakiet i przechowa kartę Ripple,
  • praktyczny, gdyż oprócz e-monety klient otrzyma również materiały szkoleniowe,
  • przyszłościowy, gdyż bonusowe jednostki Ripple mogą okazać się lukratywną inwestycją.

Wychodzi zatem iż „Pakiet Twój Ripple” to innowacyjna i skuteczna metoda na pozyskanie materiałów edukacyjnych i darmowych jednostek kryptowaluty. Ze względu na swój charakter metoda ta spotyka się z różnymi opiniami, wierzymy jednak, że zdecydowana większość klientów zadowolona jest z danej metody.