Jak koupit Ripple a ověřit jeho hodnotu?

Kryptoměna Ripple je jedna z mála virtuálních mincí, které si neustále udržují jednu z nejvyšších pozic na krypto burze. Tato situace způsobuje, že je o ní velký zájem mezi mezinárodními korporacemi, a také soukromými investory. Tato situace způsobuje, že je ji možno získat několika způsoby.

Profesionální způsoby nákupu – online režim

Ripple umožňuje rychlý a celkový přenos bankám, dodavatelům finančních služeb, burzám, brokerům, korporacím a podnikatelům, díky čemu po něm sahají hlavně finanční instituce a světové organizace. Tyto orgány kupují kryptoměnu nejčastěji prostřednictvím krypto burzy.

Tato metoda má charakter online a vyžaduje od investora znalosti z oblasti kryptoměn a mít vlastní virtuální portfolio. Je to nezbytné, protože příprava umožňuje účinné pohybování se na krypto burze, a soukromý účet na e-portfoliu nákup a bezpečné uchovávání e-mince.

Tato metoda je účinná, ale je určená hlavně profesionálům a profesionálním investorům. Ale to neznamená, že pouze oni mohou investovat do Ripple. Začínající mohou sáhnout po méně komplikovaných způsobech, takových jako „balíček Ripple“. 

Metoda pro každého – offline režim a „Vzdělávací balíček Ripple“

Offline režim je metodou, která nevyžaduje přístup k internetu, obsáhlých znalostí z oblasti krypto burzy a soukromý účet na virtuálním portfoliu, protože je založená na širokém rozsahu pomoci ze strany zprostředkovatele. Jednou z nejoblíbenějších metod je „Karta Ripple“, která je součástí „Vzdělávacího balíčku Ripple“.  

Přístupová karta Ripple je doklad, který potvrzuje nákup a vlastnění stanovených jednotek e-mince. Na kartě se nacházejí přihlašovací údaje na soukromý profil virtuálního portfolia, na kterém se krypto mince uchovává. Toto řešení způsobuje, že investor není zavázán k samostatnému výběru e-portfolia, zřízení účtu, a také jeho správného zabezpečení. Celou touto činností je pověřen zprostředkovatel, který se zavazuje uchovávat e-minci na bezpečném místě. Avšak všechny přihlašovací údaje k tomuto účtu má pouze majitel kryptoměny. Údaje se nacházejí pouze na přístupové kartě vygenerované systémem, a následně zaslané jejímu majiteli. Nepřijdou do styku s virtuálním světem, díky čemu nemůže být uchovávána kryptoměna vystavena aktivitám hackerů a internetových zlodějů.

Přístupovou kartu Ripple je možno získat zakoupením tzv. „Balíčku Ripple“, čili nabídky, která obsahuje vzdělávací materiály a bezplatné jednotky kryptoměny. Je to inovativní metoda, která není vždy plně pochopitelná, i když si získává stále vyšší počet odběratelů.