Bez użycia internetu, czyli czym jest Karta Ripple?

Pakiet Edukacyjny Ripple” to usługa kierowana głównie do początkujących klientów, którzy planują wkroczyć w świat inwestycji. Wszystko za sprawą charakteru produktu składającego się z materiałów edukacyjnych oraz darmowych jednostek kryptowaluty Ripple. Dzięki temu klient nie tylko pozyska zestaw szkoleniowy, ale także otrzyma e-monetę za darmo. A jak to możliwe? 

Bezpieczne przechowywanie kryptowalyty, czyli czym jest Karta Ripple

Wszystko za sprawą karty Ripple, czyli dokumentu potwierdzającego zakup i dostęp do otrzymanych jednostek kryptowaluty. Każdy klient, który dokona zakupu „Pakietu Startowego Ripple” otrzyma wpierw  maila z dokładną instrukcją obsługi pakietu, a następnie drogą pocztową „Kartę Ripple”. Karta dostępu wysłana będzie w specjalnie zabezpieczonej paczce na wskazany przez klienta adres. Odebrać ją będzie można dopiero po okazaniu dokumentu tożsamości.   

Na karcie Ripple znajdować się będzie tzw. KOD Ripple, czyli login i hasło do prywatnego konta na wirtualnym portfelu, na którym przechowywane będą otrzymane jednostki e-monety. Konto założone i zabezpieczone będzie przez pośrednika, lecz loginy do niego posiadać będzie jedynie klient. Dzięki temu nie będzie on zobowiązany do zakładania własnego e-portfela, ani wprowadzania specjalistycznych zabezpieczeń przed atakami hakerów i złodziei.

W takiej sytuacji klient będzie miał tylko jedno zadanie – bezpiecznie przechować swoją „Kartę Ripple”. Dokument ten należy schować w suchym i tajnym miejscu, do czasu podjęciu decyzji o zmonetyzowania posiadanych jednostek. Działanie to jest równie proste, co zakup „Pakietu Edukacyjnego Ripple”. Wystarczy, że klient skontaktuje się ze sprzedawcą, poinformuje o swoim wyborze i potwierdzi dostęp do portfela za pomocą „Kodu Ripple”. Jednostki zostaną spieniężone w ciągu kilku dni.

Karta Ripple to prosty i bezpieczny sposób na przechowywanie e-monety, gdyż Kod Ripple znajduje się wyłącznie na karcie dostępu, co uniemożliwia jego wykradzenie przez hakerów i internetowych złodziei. Ponadto jest to również tani sposób na pozyskanie kryptowaluty Ripple cieszącej się coraz większym uznanie na światowym rynku kryptowalut.